Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Kremenisko

Slovensko, Střední Slovensko, Banská Štiavnica

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Pension
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-1 °C - Sněžení
-1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 940 Kč

Dostupných: 490 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ostatní

V okolí spousta historických pamětihodností a turistických cílů: Slovenské hornické muzeum Banská Štiavnica, historické centrum Banské Štiavnice, Svatý Anton - zámek Coburgovcov, banské jezera - tajchy, koupaliště ve Vyhniach, jeskynní koupel ve Sklených Teplicích, Hamre - Horduša, Zvolen, Žiar nad Hronom, Šašov, Podzámčok, Vartovka, Bzovík, Reviště aj.
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Penzion nepřijímá žádné platby platebními kartami.
Venkovní letní bazén (6x4 m) v areálu. Krytý bazén v Banské Štiavnici (1 km) - bazén 25 m dlouhý, sauna, masáže. V létě jsou oblíbené štiavnické tajchy - původní hornické vodní nádrže, které dosahují teploty až 24 oC. Termální lázně Sklené Teplice (15 km).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 6- €/den / jen malá rasa.
Pobyt začíná nástupem od 14.00 do 17.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí uvolněním pokoje (studia, apartmánu) do 10.00 hod v den odjezdu U pobytů s polopenzí, začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje (apartmánu, studia) do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 0,6 €uro/osoba/den.
Proč penzion Kremenisko - Banská Štiavnica - jedinečná historická lokalita pod patronací UNESCO - klidné místo na samotě na konci města - bezpečí pro děti - možnost koupání v "tajchoch".

Trasa

Příjezd autem: Autem do Banské Štiavnice - kruhový objezd u Billy směr Svätý Anton, za areálem ČOV odbočit vlevo na polní cestu mírně do kopce k penzionu. Trasa Praha - Bánská Štiavnica: 431 km; Brno - Bánská Štiavnica: 235 km; Ostrava - Bánská Štiavnica: 225 km.
Příjezd autobusem: Autobusem (zastávka BILLA - 1 km) do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Banské Štiavnice, odtud volat ubytovatele - odvoz na místo zdarma. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Stravování

Rekreační pobyt: bez stravy. Možnost dokoupení snídaní (jednotné menu) a večeří (výběr z menu) za příplatek v CK, nebo vlastního vaření v apartmánech a studiích. Pobytové balíčky: polopenze (snídaně bufet , večeře výběr z menu).

Poloha

Penzion Kremenisko se nachází téměř na samotě, na konci města Banská Štiavnica, tato oblast je ideální pro strávení klidné dovolené. Město se nachází na jižních svazích CHKO Štiavnické vrchy. Banská Štiavnica je jedním z nejkrásnějších a historicky nejzajímavějších míst na Slovensku. V roce 1993 se Banské Štiavnici dostalo nejvyššího mezinárodního uznání, když bylo historické jádro spolu s technickými památkami v okolí zapsané do Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Historie města je spjatá s hornictvím (těžba zlata a stříbra). V okolí města můžete najít uměle vytvořené hornické jezera - tajchy (Počúvadlo, Kolpašské, Rchňavské a Hrdrušské tajchy, Vindšachta, Evička, Klinger), poskytující turistům idelání podmínky pro oddych a rekreaci.

Sport a zábava

Venkovní letní bazén (6x4 m) v areálu. Krytý bazén v Banské Štiavnici (1 km) - bazén 25 m dlouhý, sauna, masáže. V létě jsou oblíbené štiavnické tajchy - původní hornické vodní nádrže, které dosahují teploty až 24 oC. Termální lázně Sklené Teplice (15 km).
ZDARMA: venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.17), parkování, úschova vlastních kol, Wi-Fi internet (budova B a D), dětské hřiště, stolní tenis, zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).

Popis

Programový pobyt č.1: VÍKEND KREMENISKO (3 dny / 2 noci, nástup NE - PÁ, pobyt ovšem musí končit nejpozději v neděli) V termínech 08.01.-31.8. a 17.09.-23.12.17) - 2x ubytování s polopenzí (v pokoji nebo studiu), - 1x láhev vína, - venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.17), - parkování, - úschova vlastních kol, - Wi-Fi internet (budova B a D), - dětské hřiště, - stolní tenis, - zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).
Programový pobyt č.2: 5 DNÍ NA KREMENISKU ( 5 dní / 4 noci, nástup NE - ST, pobyt musí ovšem končit nejpozději v neděli) V termínech 08.01.-31.8. a 17.09.-23.12.17) - 4x ubytování s polopenzí (v pokoji nebo studiu), - 1x láhev vína, - 1x sauna, - venkovní letní bazén (cca 1.7.-5.9.16), - parkování, - úschova vlastních kol, - Wi-Fi internet (budova B a D), - dětské hřiště, - stolní tenis, - zapůjčení grilu (nutné mít vlastní dřevo či uhlí).
Týdenní pobyty neděle - neděle. Ukončení všech i zkrácených pobytů musí být vždy v neděli!
Areál penzionu Kremenisko se skládá ze 4 samostatných objektů (A, B, C, D). Klientům k dispozici venkovní letní bazén (6x 4 m), sauna a vířivka, šipky, stolní tenis, altánky s možností opékání v grilech, pro děti průlezky, parkoviště, půjčovna kol.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací gauč) - objekt "D", Spr.+WC, TV, mikrovlnná trouba, chladnička, Wi-Fi internet. 2 - lůžkové pokoje (objekt "A"), Spr.+WC, TV b) 5 - lůžková studia - objekt "B", jedna místnost (manželská postel, rozkládací gauč pro 2 osoby a 1 samostatná postel), vybavený kuchyňský kout, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 2 osoby. c) 5 - lůžkové apartmány - objekt "A", ložnice (2-3 lůžka), obývací místnost pro 2 osoby s vybaveným kuchyňským koutem, chladnička, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 3 osoby. d) 7 - lůžkový apartmán (objekt "A") - ložnice pro 3 osoby, obývací místnost pro 2 - 4 osoby, vybavená kuchyňka, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, Spr.+WC, TV. Minimální obsazení 5 osob! Tento typ pouze na poptávku. e) 6 - lůžkový apartmán (objekt "D") - 1x ložnice pro 2 osoby, 1x ložnice pro 2 osoby bez dveří, 1x obývací místnost s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, mikrovlnná trouba, Spr.+WC, TV, Wi-Fi internet. Minimální obsazení 4 osoby! Tento typ pouze na poptávku.
Celková kapacita: 60 lůžek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat