Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penziony Lúčky

Slovensko, Střední Slovensko, Lúčky

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
6 °C - Déšť
6 °C - Déšť

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Popis

Programový pobyt č.1: LÉČEBNÝ POBYT KLASIK 2016 (minimální délka pobytu 6 dní / 5 nocí, nástup: ČT, PÁ, SO )  - ubytování s plnou penzí (dle zvoleného počtu nocí) - vstupní a výstupní lékařská prohlídka - 2 léčebné procedury denně (mimo neděle a svátky) - 1 vstup do bazénů denně podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní) - slevová karta Liptov Region Card zdarma BONUS: Za každých 5 nocí pobytu je 1 vstup do vitálního světa zadarmo. - možnost prodloužení pobytu. Služby pro děti : dítě do 5,99 let zdarma bez nároku na lůžko , strava, 1x volný vstup do bazénů denně podle otevíracích hodin a výběru - 2 hod. vnější/ 1 hod vnitřní - (v doprovodu rodičů) dítě 6 -12 let - léč. pobyt JUNIOR 2016 = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).
Programový pobyt č.2: Léčebný pobyt SENIOR 2017 ( 7 dnů / 6 nocí , nástup libovolný )  - 6x ubytování (minimální doporučená délka pobytu z léčebného hlediska je 6 nocí), plná penze, vstupní a výstupní lékařská prohlídka, 1 léčebná procedura denně -dle lékaře a zdrav.stavu klienta (mimo neděle a svátky), 1 vstup do bazénů denně podle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní) Bonus: od 5-ti nocí pobytu je 1x cvičení proti osteoporóze Slevová karta Liptov Region Card zdarma. Možnost prodloužení pobytu. Při tomto pobytu není kalkulována dětská cena.
Programový pobyt č.3: Víkendový pobyt KRYŠTÁL 2017 ( 3 dny / 2 noci, nástup PÁ ) - 2x ubytování s plnou penzí, 3 léčebné procedury za pobyt , 1 vstup do vitálního světa - saun za pobyt . - PÁTEK : nástup na pobyt do 16.00 hod., večeře, 1 vstup do bazénů dle výběru (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní) - SOBOTA : celodenní strava,1 vstup do bazénů (2 hod. venkovní/1 hod. vnitřní) - NEDĚLE : snídaně, oběd, 1 vstup do vnitřního bazénu ( 1 hod.) , uvolnění pokoje do 13.00 hod Procedury poskytované přes víkend: podvodní masáž Oceán, vířivá vana Tornádo, klasická masáž, parafín, minerální koupel, solná jeskyně. Konzultace s lékařem. Bonus: Slevová karta Liptov Region Card zdarma. Služby pro dítě do 5,99 let bez nároku na lůžko ZDARMA: strava, 1 volný vstup do bazénů denně( 2 hod. vnější / 1 hod. vnitřní ) -podle výběru a otevíracích hodin, 6-12 let: léčebný pobyt JUNIOR = ubytování, plná penze, možná konzultace s lékařem, denně 1 léčebná procedura vanová nebo solná jeskyně (kromě neděle a svátků), 1 vstup do bazénů denně dle výběru (2 hod. venkovní bazény / 1 hod.vnitřní bazén).
Programový pobyt č.4: TÝDEN S POLOPENZÍ A PROCEDURAMI ZA 3.990,-Kč v termínech 2.4.- 9.4.2017 a 10.12. - 17.12.2017 Pobyt je organizován na min. 5 nocí s nástupem v neděli - 5x ubytování v kat.a) s polopenzí (možnost dietního stravování), - 2 procedury za pobyt výběrem z elektroléčby, světloléčby, plynové injekce, skupinový tělocvik aj., - 3x za pobyt vstup do bazénového světa - nehlídané parkování.
Seznam KONTRAINDIKACÍ k náhledu ZDE.
Areál lázní je tvořen hlavní budovou Choč a několika lázeňskými pavilony a depandancemi "Adam, Barbora, Cyril a Liptov". V hlavním objektu jídelna, denní bar, knihovna, relaxační termální bazén s minerální vodou, sauna, fitness, masáže, prodejna suvenýrů, kosmetika, v prostorách zdravotní oddělení s vyšetřovnou. Na místě možnost dokoupení různých procedur, které se poskytují ve všední dny až do 21.00 hod!

Ostatní

Celoroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Nová venkovní část (v provozu od května 2015) : finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi. Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).
Pobyty s polopenzí začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty se snídaní začínají nástupem od 14.00 do 16:00 hod a snídaní druhý den ráno. Všechny pobyty končí většinou snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Vyjímky : Léčebný pobyt Klasik začíná obědem v den nástupu a končí snídaní v den odjezdu .
Proč Lázně Lúčky: - léčivá termální minerální voda - klidné prostředí - množství fakultativních výletů.

Sport a zábava

Celoroční AQUA-VITAL PARK (v areálu lázní) s rekreačním bazénem (28 - 33°C), termální sedací relaxační bazén (38°C), saunový svět aj. Krytý relaxační bazén s termální minerální vodou (31 - 36°C). Nová venkovní část (v provozu od května 2015) : finská sauna až pro 16 osob, ochlazovací bazén, jacuzzi. Celoroční termální areál GINO PARADISE v Bešeňové s adrenalinovou zónou s umělým vlnobitím a 30 m vysokou tobogánovou věží (5 km). Největší aquapark na Slovensku TATRALANDIA s celoročním provozem (20 km).
ZDARMA:parkování na nehlídaném parkovišti , úschova vlastních kol.

Poloha

Lázně Lúčky leží v horském, na jih otevřeném údolí na rozhraní Oravy a Liptova. Léčba v těchto lázních používá nejefektivnější léčebné metody, které léčí ženská onemocnění, urologické onemocnění, nemoce pohybového ústrojí a poúrazové stavy a v poslední době i osteoporózu, nervová onemocnění a nemoce z povolání!

Ubytování

2 - lůžkové pokoje s možností dětské přistýlky, Spr.+WC, telefon, TV,radio, některé balkon v depandanci Barbora nebo Balneo.

Stravování

Rekreační pobyt: snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů a večeří (výběr z 5 menu vč. dietního stravování) za příplatek v CK. Programové pobyty: plná penze nebo polopenze podle druhu pobytu: snídaně - bufetové stoly, obědy a večeře výběr z 5 menu vč. dietního stravování) Možnost objednání stravy formou bufetu - za příplatek v CK.

Trasa

Příjezd autem: Autem mezinárodní cesta E50 (Žilina - Košice) v obci Liptovská Teplá odbočit směrem na Lúčky - značeno. Parkování v areálu. Trasa Praha - Lúčky: 512 km; Brno - Lúčky: 316 km; Ostrava - Lúčky: 206 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Ružomberku (14 km). Odtud dále pouze místní linkou do Lúček (200 m). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do stanice Ružomberok (14 km). Odtud dále místním autobusem do Lúček (200 m). Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Střední Slovensko nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat