Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Regia Damona

Slovensko, Střední Slovensko, Bojnice

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
0 °C - Sněžení
0 °C - Sněžení
Cena za osobu od 1 330 Kč

Dostupných: 309 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Poloha

Hotel REGIA DAMONA je situovaný na panoramatickém místě nad Bojnicemi, mezi Bojnickým zámkem (5 minut chůze) a termálními lázněmi Bojnice (2 min. chůze). V bezprostřední blízkosti hotelu REGIA DAMONA je letní termální koupaliště Čajka a u zámku je vchod do Zoologické zahrady Bojnice.

Popis

Programový pobyt č.1: Akční pobyty "TERMÁLNÍ WELLNESS TÝDEN U BOJNICKÉHO ZÁMKU" JIŽ od 2.990,-Kč Pobyty jsou organizovány na 6 dní/5 nocí od neděle do pátku a zahrnují: - 5x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 hl. jídel) - 1x SLEVA 50% na vstup do Janova bazénu 45 min ( 3,-€ ) - 1x částečná masáž 15 min - 1x vstup do hotelového wellness - levandulová vířivka (30 min.) + sauna (30 min.) Uvedené wellness služby - masáže , sauna ,Janův bazén - nejsou vhodné pro děti do 15-ti let .Děti obdrží alternativní služby při příjezdu po dohodě na recepci. Možnost prodloužení až o 2 noci na pobyt neděle - neděle - POUZE NA DOTAZ !! Nástup na pobyt v jiný den než v neděli jen po dohodě! Na tyto pobyty se nevztahuje žádná sleva!
Programový pobyt č.2: Akční pobyty "MINIRELAX SE VSTUPEM DO WELLNESS" ( 3 dny / 2 noci , nástup NE - ST) - 2x ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí (snídaně bufet, večeře výběrem ze 3 hl. jídel) - 1x vstup do hotelového wellness - levandulová vířivka (30 min.) + sauna (30 min.) Wellness omezeno vstupem od 15-ti let. Možnost prodloužení pobytu o 1 noc. Na tyto pobyty se nevztahuje žádná sleva!
Cena vstupu do Janova bazénu: Senior a hosté s ZTP -4€/osoba-v rámci 6-ti denního balíčku proplaceno hotelem 3€ /osoba.Vstup osoba do 55 let(bez slevy)- 6€/osoba - v rámci 6-ti denního balíčku proplaceno hotelem 3€.
VÍKENDOVÉ POBYTY NA DOTAZ !
Restaurace, denní bar s letní terasou, salónek, kongresový sál, trezor, Wi-Fi, hotelové wellness s vířivkou a saunou, biliár, fitness, stolní tenis, donáška nápojů a jídel na pokoj, dětská herna a dětské hřiště, zahradní gril, parkoviště. Hotel disponuje dvěma výtahy pro max. 2 osoby se zavazadly.

Sport a zábava

Letní termální koupaliště Čajka (450 m) - 3 bazény, teplota pramene 38°C (provoz cca červen, červenec, srpen - dle počasí). Termální lázně Bojnice - kryté i venkovní bazény. Cena vstupu do Janova bazénu: Senior a hosté s ZTP -4€/osoba-proplaceno hotelem 3€ /osoba.Vstup osoba do 55 let(bez slevy)- 6€/osoba - proplaceno hotelem 3€. Vodní sporty a rybolov je možno provozovat na rekreační přehradě Nitranské Rudno (15 km). Méně známe termální koupaliště CHALMOVÁ (Nováky) 19 km nebo Malé Bielice (Partizánske) (31 km).
ZDARMA: úschova vlastních kol, Wi-Fi na pokojích,fitness, 1x za pobyt vstup do wellness - nutno objednat předem nebo při příjezdu.

Ubytování

2 - lůžkové nebo 3 lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Na hotelu nejsou pokoje s balkony!
Celková kapacita: 120 lůžek.

Stravování

Léto: Polopenze. Snídaně - bufetové stoly, večeře - 2 chody výběrem ze 3 hlavních jídel. V den příjezdu jednotné menu. Děti do 15-ti let = poloviční porce. Při plné obsazenosti hotelu - výdej stravy organizován časovým rozpisem.

Trasa

Příjezd autem: Autem z Trenčína nebo od Žiliny do Prievidze, dále pokračovat do Bojnic, projet městem směr Nitranské Rudno, příjezd je označen. Parkování u hotelu REGIA DAMONA. Trasa Praha - Bojnice: 392 km; trasa Brno - Bojnice: 196 km; trasa Ostrava - Bojnice: 172 km.
Příjezd autobusem: Autobusem do Prievidze (2 km), dále MHD do Bojnic - zastávka u hotelu REGIA DAMONA. Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.
Příjezd vlakem: Vlakem do Prievidze (2 km), dále MHD do Bojnic - zastávka u hotelu REGIA DAMONA. Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Ostatní

Celoročně otevřený Bojnický zámek - patří mezi 10 nejkrásnějších zámků v Evropě!!!, celoročně otevřená, nejstarší zoologická zahrada na Slovensku, Muzeum pravěku , 2x 8 jamkové golfové hřiště, račí farma, hornické muzeum v dole Cigel, aj.
1 hod. vstup do wellness: 10,-€.
Letní termální koupaliště Čajka (450 m) - 3 bazény, teplota pramene 38°C (provoz cca červen, červenec, srpen - dle počasí). Termální lázně Bojnice - kryté i venkovní bazény. Cena vstupu do Janova bazénu: Senior a hosté s ZTP -4€/osoba-proplaceno hotelem 3€ /osoba.Vstup osoba do 55 let(bez slevy)- 6€/osoba - proplaceno hotelem 3€. Vodní sporty a rybolov je možno provozovat na rekreační přehradě Nitranské Rudno (15 km). Méně známe termální koupaliště CHALMOVÁ (Nováky) 19 km nebo Malé Bielice (Partizánske) (31 km).
Parkování: 1,2 €/den.
Pobyt se zvířetem: 3,- €/den (malá rasa), 5,- € (velká rasa).
Pobyt začíná nástupem od 15.00 do 20.00 hod a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1,- €uro/den.
Proč hotel Regia Damona Bojnice: - hotel jen 200m od lázní - převážná část pokojů má výhled na zámek - tiché prostředí mimo centrum s překrásným výhledem na okolí. - možnost širokého využití volného času jak na hotelu tak v okolí. NAVŠTIVTE BOJNICE - POHÁDKA PO CELÝ ROK!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat