Vyhledat zájezd

Hotel Flóra - Ozdravný pobyt

Slovensko, Trenčianske Teplice

Strava PP, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Flóra - Rekreační pobyt
Hotel Flóra - Senior pobyt
Hotel Flóra - Silvestr na 7 nocí
Hotel Flóra - Víkendový pobyt
...
Počasí
9 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 990 Kč

Dostupných: 300 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Poloha

Hotel je od termálních bazénů vzdálen 300 m, od železniční stanice 400 m a od autobusové stanice 600 m. V lázeňském parku nedaleko Labutího jezera se nachází sportovní areál (cca 850 m od hotelu), kde je možné aktivně relaxovat například při minigolfu nebo tenisu, jsou zde 3 tenisové kurty s nafukovací halou pro zimní období.

Ubytování

Hosté mají k dispozici 1- a 2- lůžkové pokoje s koupelnou WC, TV+SAT, telefonnem. Po celou dobu pobytu mají hosté k dispozici koupací pláště.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou bufetu a večeře výběr ze 3 jídel včetně salátového bufetu.

Popis

Léčebný pobyt na 5 nocí včetně procedur. Hotel FLÓRA je příjemný wellness hotel s atraktivní polohou v centru lázeňského města Trenčianske Teplice. Hotel je obklopený lesem, lázeňským parkem a řekou Teplička. Pýchou hotelu je moderní wellness centrum s bazénovým komplexem a saunovým světem. V bazénovém komplexu je hostům k dispozici plavecký bazén s vodopádem, protiproudem, gejzírem a hydromasážními tryskami. Sedacím bazén je vybaven vodními lůžky s masážními a perličkovými tryskami. V saunovém světě naleznete např. Solnou parní saunu, Finskou saunu, Bylinkovou inhalaci, Tapidárium a Vodní cestu.
Stravovací služby hotel nabízí v klimatizované restauraci. Posedět můžete i v příjemné kavárně Festival. Restaurace i kavárna disponují letní terasou. Doplňkovými službami hotelu jsou také fitness, kadeřnictví či kosmetický salon.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat