Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Parkhotel Na Baračke

Slovensko, Trenčianske Teplice

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
23 °C - Bouřka
Cena za osobu od 4 770 Kč

Dostupných: 187 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Sport a zábava

Sport: v okolí - tenis, minigolf, značené trasy pro pěší a cykloturistiku (Strážovské vrchy), rybolov, projížďky na lodích, jezdectví (Omšenie 7 km), sjezdové lyžování (Homolka 33 km), běžecké lyžování (Strážovské vrchy). Túra na skupinu vrcholů Klepáč – Machnáč začíná na začátku lázeňského parku. Po červené značce se vydáte na trasu Park – Jánošíkova jeskyně – Klepáč 575 m – Malý Klepáč 470 m. (délka asi 4 km). Dále můžete pokračovat na prudký výstup na Machnáč (569 m). Nejvyšší bod je označen malým křížem z neopracovaného dřeva. Výstup na Jelena po naučném turistickém chodníku: Jelen – kaplička – Spálená – Bílá skála – Velký kříž – Heinrichův pramen. Trasu započnete na železniční stanici, hned od začátku po značeném chodníku. Prvně dojedete k dřevěnému jelenu. Na zpáteční cestě se dostaneme ke kapličce a chodníkem po hřebeni dojdeme postupně k další vyhlídkovým místům. Celá trasa trvá asi tři hodiny a k odpočinku můžete využít odpočívadla rozmístěná na několika místech trasy. Cyklistika: V okolí města se nachází spousta vyznačených cyklotras. 1. Baske (33,3 km), celkový čas cca 2 hodiny 45 minut 2. Homolka (61,1 km), celkový čas cca 3 hodiny 3. Klepáč (15 km), celkový čas cca 1 hodina 15 minut 4. Kolačín – Kýšky – Kamenná vrata (15,4 km), celkový čas cca 1 hodina 10 minut 5. Kolačín – Kamenná vrata – Poruba (32,9 km), celkový čas cca 1 hodina 40 minut 6. Turkovice – Homolka (30,6 km), celkový čas cca 2 hodiny 40 minut Areál AG-INFO tennis camp – založený roku 1990, umístěný na konci lázeňského parku. Najdete zde tři tenisové kurzy s nočním osvětlením, minigolfový areál, půjčovna horských kol a koloběžek a rychle občerstvení. Golf pod Trenčínským hradem – přijďte si zahrát do areálu GOLF & SPORT CLUB Trenčín. Vybavení je zde k zapůjčení. Rybačka na Machnáči – Vhodné pro celé rodiny. Zatímco si dospělí pochutnávají na místních specialitách, děti můžou skotačit na hřišti.

Poloha

V krásném prostředí na okraji lázeňského parku, v blízkosti Labutího jezírka, od centra města 10 min. pěší chůze přes lázeňský park. Trenčianske Teplice leží v západní časti Slovenska, v jihozápadní časti Strážovských vrchů, v údolí potoka Teplička, severovýchodně od Trenčína, nedaleko hranic s naší Českou republikou. Už stovky let vracejí nemocným zdraví a zdravým nabízí relax a novou chuť do života.

Popis

Recepce, restaurace, kavárna se zimní zahradou, venkovní posezení s krbem, salónek, hotel. trezor, konferenční služby, Wi-Fi ve společných prostorách (zdarma), wellness a fitness centrum (krytý bazén s protiproudem a vodopádem, bar u bazénu, finská sauna, turecká parní lázeň, pláž na opalování (letní měsíce), kosmetika, lékař, masáže, skotské střiky, Kneippův chodník, zábaly, lymfodrenáž, ultrazvuk,…), pro děti - postýlka, stolička, strava, koutek a hřiště; parkoviště, akceptace platebních karet.

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje a 2lůžkové apartmány s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), LAN internet, rádio, telefon, TV-SAT, minibar, trezor, župan, obývací pokoj (APT); rodinné pokoje (2/4 SWC – dva propojené 2lůžkové pokoje).

Stravování

Dle výběru pobytu - snídaně (bufet) nebo polopenze (večeře – servírované menu nebo bufet), za příplatek plná penze (oběd - á la carte).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat