Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Léčebný dům Velká Fatra

Slovensko, Turčianske Teplice

Hotel Velká Fatra (hlavní fotografie)
  • Hotel Velká Fatra (fotografie 2)
  • Hotel Velká Fatra (fotografie 3)
  • Hotel Velká Fatra (fotografie 4)
  • Hotel Velká Fatra (fotografie 5)Přejít
    do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Termín 10. 7. (Ne)– 17. 7. (Ne)
Délka pobytu 8 dní, 7 nocí
Doprava Vlastní doprava
Kód zájezdu 216800439918
Počasí
32 °C – Oblačno
Počasí
32 °C – Oblačno
Cena za osobu od 16 030

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Poloha

Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Popis

Restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

Sport a zábava

SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).

Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje **** s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč nebo křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, Wi-Fi, balkon (většina pokojů). 1 - lůžkové pokoje na ověření za příplatek.

Stravování

Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Parkování u LD Velká Fatra.
Autobusem do Turčianských Teplic. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica), cca 600 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

SPA& AQUAPARK (min. 2 noci, nástup libovolný) V době Velikonoc 15.4.-18.4.22 je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci
- ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů služby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.
KLASIK MEDICAL SPA léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s plnou penzí (snídaně, večeře, oběd formou bufetu) - 1x lékařské vyšetření / konzultace - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů BONUS - základní diagnostické vyšetření na odhalení chorob srdce, jater, ledvin a močových cest Prodloužení pobytu na dotaz
MEDICAL WELLNESS (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný ) - 6x ubytování s bufetovou polopenzí - 2 procedury na každé přenocování: 2x termoterapie, 2x oxygenoterapie, 1x Lesotho, 2x smaragdová koupel, 2x Zeus (klasická masáž, 30 min), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 1x bahenní koupel - 3x za pobyt 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů
MEDICAL WELLNESS (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný ) - 5x ubytování s bufetovou polopenzí - 2 procedury na každé přenocování: 2x termoterapie, 1x oxygenoterapie, 1x Lesotho, 2x smaragdová koupel, 1x Zeus (klasická masáž, 30 min), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 1x bahenní koupel - 2x za pobyt 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů
MINI ALL INCLUSIVE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný )
Platí v termínu 18. - 30.6.2022 - 2x ubytování v kategorii Komfort - 2x plná penze servírovaná v Gold zóně pro nerušené stolování - 2x Zeus - klasická masáž (30 min.) - neomezený vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů ALL INCLUSIVE BONUS: - otevřený účet v hodnotě 25,-€/os/noc Prodloužení pobytu je možné - na dotaz v CK.
SILVESTR KLASIK (8dní/7nocí, nástup PO, UT, ST) - 7x ubytování s plnou penzí (snídaně, večeře, oběd formou bufetu) - 1x lékařské vyšetření / konzultace - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů SILVESTROVSKÝ VEČER V SÁLE ŽOFIE za příplatek na místě nebo v CK: - organizace programu závisí na aktuálně platných protiepidemiologických opatřeních Kapela TRIO EXCELLENCE Taneční seskupení Credance moderní Lightshow Dětský Silvestr s animátory a maskotem Slavnostní ohňostroj na dvoraně - organizace programu závisí na aktuálně platných protiepidemiologických opatřeních. Silvestrovský akční pobyt viz programové pobyty Silvestrovský večer dle aktuálně paltných opatření: • Slavnostní silvestrovská večeře v jídelně Žigmund včetně Gold zóny, resp. v jídelně Žofia s přihlédnutím k dodržení hyg. nařízení • Přípitek • Předkrm • Polévka • Hlavní jídlo • Dezert • Káva Na pokoj: • obložený talíř pro dva - sýrovo-šunkové nářezy s obložením • láhev vína s sklenicemi • Pohár sektu o půlnoci na terase Maximilián v stopkových plastových pohárech • ohňostroj K dispozici bude občerstvení v Lobby baru za aktuálních podmínek do 02,00 hod. Slavnostní večeře je nedílnou součástí pobytu - povinný příplatek v CK.

Ostatní

Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 13 € 2-hodinový vstup: 11 € Vstup na večerní koupání: 9 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod 2-hod celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Velká Fatra a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze a All Inclusive začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Velká Fatra od 13.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 2 551 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 2 551 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 29. 6. – 2. 7. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 920 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 920 Kč
Přidat k porovnání 29. 6. – 3. 7. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 10 560 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 560 Kč
Přidat k porovnání 29. 6. – 4. 7. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 13 200 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 200 Kč
Přidat k porovnání 29. 6. – 5. 7. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 15 840 Kč Rezervovat Pokračovat
od 15 840 Kč
Přidat k porovnání 29. 6. – 6. 7. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 18 480 Kč Rezervovat Pokračovat
od 18 480 Kč
Přidat k porovnání 30. 6. – 3. 7. (4 dny)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 7 920 Kč Rezervovat Pokračovat
od 7 920 Kč
Přidat k porovnání 30. 6. – 4. 7. (5 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 10 560 Kč Rezervovat Pokračovat
od 10 560 Kč
Přidat k porovnání 30. 6. – 5. 7. (6 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 13 200 Kč Rezervovat Pokračovat
od 13 200 Kč
Přidat k porovnání 30. 6. – 6. 7. (7 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 15 840 Kč Rezervovat Pokračovat
od 15 840 Kč
Přidat k porovnání 30. 6. – 7. 7. (8 dní)
Vlastní Snídaně
Vlastní Snídaně od 18 480 Kč Rezervovat Pokračovat
od 18 480 Kč

Poloha

Turčianske Teplice jsou zasazeny do překrásné krajiny Velké Fatry. Lázně Turčianske Teplice se skládají z komplexu více budov a specializují se na léčbu urologických onemocnění, pohybového ústrojí a poúrazových stavů.

Popis

Restaurace, kavárna, lobby bar, bazén Olympik, kosmetika, kadeřník, manikúra, pedikúra, stolní tenis, biliár, dětský koutek, půjčovna kol, výtah, Wi-Fi na pokojích. BALNEOCENTRUM: - vodoléčba(koupele v termální vodě, skotské střiky, vanové s přísadami, smaragdové koupele aj.) - masáže (klasické, sportovní, medové, lávovými kameny, shia-tsu, lymfodrenáže, bodyforming, aj.) - světloléčba (Bioptron, Solux, laser) - pohybové procedury (pilates, joga, léčebný tělocvik, Aquavalz - skupinové cvičení v bazénu, fitness) - termpoterapie (parafínové a rašelinové zábaly) - elektroléčba (diadynamik, interferenční proudy, magnet, Ultrazvuk aj.) - gold procedury (Turčianska zlatá kúra pro dámy a pány, Turčianska zlatá maska - ošetření a masáž tváře s použitím 24-karátového zlata) - ostatní: oxygenoterapie, inhalace, plynový zábal, finská sauna V areálu SMARAGDOVÝ BAZÉN: s termální léčivou minerální vodou (38°C) - výrazně uvolňuje svalstvo, zlepšuje prokrvení, dosahuje poklesu krevního tlaku. Procedura trvá 30 min (15 min + 15 min suchý zábal).

Sport a zábava

SPA & AQUAPARK (celoroční provoz, navzájem propojené proskleným koridorem): - část SPA (léčivá termální voda 38 °C): ČERVENÝ TERMÁLNÍ MINERÁLNÍ BAZÉN (38 °C) = sedací klidový (není vhodný pro děti do 15 let, platí zde zákaz plavání), KLIDOVÝ TERMÁLNÍ BAZÉN (33 °C) = plavecký délka 22 m (s částečně minerální vodou, chrličem, masážními tryskami), WHIRLPOOL pro 8 osob (35 °C) a VITÁLNÍ SVĚT (různé druhy masáží, bylinková parní koupel, Rasul, Ayuryeda - orientální masážní procedura, kosmetika aj.) - část AQUAPARK (termální voda 33 °C): PLAVECKÝ bazén (28 °C) - vnitřní a venkovní část spojené propojovacím kanálem, 7 hydromasážních trysek a 3 chrliče, BAZÉN s ATRAKCEMI (28 -33 ºC) a tobogány: MOVIE (světelné a obrazové efekty) a KAMIKADZE (dojezdy do vnitřní části budovy), divokou řekou, chrličem, vodní masážní lehátka aj DĚTSKÝ VENKOVNÍ BAZÉN se skluzavkami, minigolf (jen v létě).

Plavecký bazén OLYMPIC - termální, ale nikoliv minerální voda o teplotě 27 - 28°C, v zimní sezoně provoz 8:00 - 16:00 hod . V letní sezoně 8:00 - 20:00 hod.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje **** s možností dětské přistýlky (rozkládací gauč nebo křeslo), Spr.+WC, SAT/TV, telefon, rádio, chladnička, Wi-Fi, balkon (většina pokojů). 1 - lůžkové pokoje na ověření za příplatek.

Stravování

Polopenze nebo plná penze (dle typu pobytu). Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

Doprava

Autem do T. Teplic, které se nacházejí na hlavní cestě mezi Martinem a Banskou Bystricí. Parkování u LD Velká Fatra.
Autobusem do Turčianských Teplic. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .
Vlakem přímo do Turčiaských Teplic (leží na trati Vrútky - Zvolen, Vrútky - Banská Bystrica), cca 600 m. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Program

SPA& AQUAPARK (min. 2 noci, nástup libovolný) V době Velikonoc 15.4.-18.4.22 je možné zakoupit pobyt na min. 4 noci
- ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování), - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů služby pro děti: - ubytování s bufetovou polopenzí (dle zvoleného počtu nocí) - denně 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU (dle počtu přenocování) a volný vstup do bazénu Olympic (vždy v doprovodu dospělé osoby se zakoupeným vstupem.
KLASIK MEDICAL SPA léčebný pobyt (8 dnů / 7 nocí, nástup libovolný) - 7x ubytování s plnou penzí (snídaně, večeře, oběd formou bufetu) - 1x lékařské vyšetření / konzultace - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů BONUS - základní diagnostické vyšetření na odhalení chorob srdce, jater, ledvin a močových cest Prodloužení pobytu na dotaz
MEDICAL WELLNESS (7 dní / 6 nocí, nástup libovolný ) - 6x ubytování s bufetovou polopenzí - 2 procedury na každé přenocování: 2x termoterapie, 2x oxygenoterapie, 1x Lesotho, 2x smaragdová koupel, 2x Zeus (klasická masáž, 30 min), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 1x bahenní koupel - 3x za pobyt 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů
MEDICAL WELLNESS (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný ) - 5x ubytování s bufetovou polopenzí - 2 procedury na každé přenocování: 2x termoterapie, 1x oxygenoterapie, 1x Lesotho, 2x smaragdová koupel, 1x Zeus (klasická masáž, 30 min), 1x vanová koupel standard, 1x Whirlpool, 1x bahenní koupel - 2x za pobyt 3hod vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů
MINI ALL INCLUSIVE (3 dny / 2 noci, nástup libovolný )
Platí v termínu 18. - 30.6.2022 - 2x ubytování v kategorii Komfort - 2x plná penze servírovaná v Gold zóně pro nerušené stolování - 2x Zeus - klasická masáž (30 min.) - neomezený vstup do SPA&AQUAPARKU - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době) - pitné kúry z léčivých pramenů ALL INCLUSIVE BONUS: - otevřený účet v hodnotě 25,-€/os/noc Prodloužení pobytu je možné - na dotaz v CK.
SILVESTR KLASIK (8dní/7nocí, nástup PO, UT, ST) - 7x ubytování s plnou penzí (snídaně, večeře, oběd formou bufetu) - 1x lékařské vyšetření / konzultace - 21x léčebná procedura na základě doporučení lékaře (3 procedury denně, např. termální minerální koupele, vodoléčba, elektroléčba, masáže, léčba světlem, laserem, skupinová a individuální rehabilitace) - volný vstup do bazénu Olympic a do fitness (v provozní době), - pitné kúry z léčivých pramenů SILVESTROVSKÝ VEČER V SÁLE ŽOFIE za příplatek na místě nebo v CK: - organizace programu závisí na aktuálně platných protiepidemiologických opatřeních Kapela TRIO EXCELLENCE Taneční seskupení Credance moderní Lightshow Dětský Silvestr s animátory a maskotem Slavnostní ohňostroj na dvoraně - organizace programu závisí na aktuálně platných protiepidemiologických opatřeních. Silvestrovský akční pobyt viz programové pobyty Silvestrovský večer dle aktuálně paltných opatření: • Slavnostní silvestrovská večeře v jídelně Žigmund včetně Gold zóny, resp. v jídelně Žofia s přihlédnutím k dodržení hyg. nařízení • Přípitek • Předkrm • Polévka • Hlavní jídlo • Dezert • Káva Na pokoj: • obložený talíř pro dva - sýrovo-šunkové nářezy s obložením • láhev vína s sklenicemi • Pohár sektu o půlnoci na terase Maximilián v stopkových plastových pohárech • ohňostroj K dispozici bude občerstvení v Lobby baru za aktuálních podmínek do 02,00 hod. Slavnostní večeře je nedílnou součástí pobytu - povinný příplatek v CK.

Ostatní

Vstupné do Spa & Aquaparku (orientační): Celodenní vstup: 17 € 3-hodinový vstup: 13 € 2-hodinový vstup: 11 € Vstup na večerní koupání: 9 € (od 17.30 - 20.30 hod. - dvouhodinový vstup). Rodinný vstup (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 33 € (jednorázový 3-hod.) Rodinná permanentka (2 dospělí a 2 děti do 15 let): 30 € za vstup (2 a víc vstupů - na 3 hod.) Děti do 5 let VSTUP ZDARMA. Děti od 6 let do 15 let: 50 % sleva z ceny 3-hod 2-hod celodenního vstupu. *změna cen a informací vyhrazená !
Pobyt začíná v případě polopenze nástupem od 14.00 hod v den příjezdu v recepci léčebného domu Velká Fatra a večeří do 19.00 hod. V případě plné penze a All Inclusive začíná pobyt v den příjezdu nástupem v recepci léčebného domu Velká Fatra od 13.00 hod a obědem do 13.30 hod. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu. Upozornění vedení lázní: Vstup na večerní kulturní a společenské akce v hotelu Velká Fatra je možný pouze ve společenském oblečení. Z estetických a hygienických důvodů není vhodný vstup do stravovacích zařízení v léčebném domě Velká Fatra v županu, resp. ve sportovním oblečení.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání