Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Thermal Varga/Hotel Aqua

Slovensko, Velký Meder

Strava Formou bufetu., Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Aqua Varga
Hotel Thermal Varga
Hotel Thermal Varga a Hotel Aqua
Hotely Thermal Varga a Aqua
...
Počasí
4 °C - Zataženo
4 °C - Zataženo
Cena za osobu od 6 190 Kč

Dostupných: 13 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená pro seniory Lázně a wellness

Poloha

V městečku Velký Meder, v centrální části Poddunajské nížiny, asi 12 km od Dunaje a 30 km od maďarských lázní Győr. Hotely se nacházejí na začátku „korza“, cca 80 m od areálu termálních bazénů Corvinus. Jedná se o 2 samostatné budovy oddělené pěší zónou. Nová hotelová budova má centrální recepci stejně tak jako restauraci společnou s hotelem Thermal Varga PARKOVÁNÍ Vyhrazené, nehlídané parkoviště u každého objektu.

Popis

Hostům v hotelu Thermal Varga je k dispozici vstupní hala s recepcí a kavárnou, klimatizovaná restaurace, lobby bar+WI-FI, salonek, dětská část zahrady, venkovní terasa a uzavřená zahrada. Hotel Aqua má k dispozici veškeré zázemí hotelu.

Ubytování

Hotel THERMAL VARGA Pěkné a pohodlné, jedno a dvoulůžkové pokoje, u některých možnost jedné až dvou přistýlek, vlastní příslušenství, SAT TV, telefon. Většina pokojů má balkon. Pro náročnější klientelu k dispozici hotelové apt., pro méně pohyblivé lze vyžádat částečně bezbariérový pokoj v přízemí. Všechny pokoje jsou nekuřácké, mají trezor, chladničku a vysoušeč vlasů. hotel AQUA Pěkné a pohodlné dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, SAT TV, balkon. Pro náročnější klientelu k dispozici hotelové apartmá.

Stravování

Snídaně i večeře jsou podávány formou bohatých bufetových stolů s pestrou nabídkou studených a teplých jídel.

Program

Pobyt POHODA - na 2 - 7 nocí - ubytování s polopenzí , nealkoholický nápoj a sklenka vína kromě 1. večeře, kdy je podáván koktejl na uvítanou - župan pro dospělé osoby po dobu pobytu - počet přenocování = počet celodenních vstupenek na termální koupaliště Thermal Corvinus s 1 přerušením během dne - Kupón na 15 % slevu do kosmetického a masážního salónu Afrodita SPA v hotelu Thermal Varga.

Ostatní

- příjemné prostředí v blízkosti areálu termálního koupaliště - vhodné i pro rodiny s dětmi - výhodná poloha k výletům do Maďarska - zábavné kace, příp.večeře s hudbou Klienti budou předem informováni v jakém hotelu budou ubytováni. O umístění klientů do konkrétního hotelu rozhoduje recepce.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat