Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Thermal Varga

Slovensko, Velký Meder

Strava Formou bufetu., Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 5 085 Kč

Dostupných: 242 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Stravování

Polopenze formou bufetu. Snídaně 7.30-9.30 hod., večeře 17.30-19 hod.

Popis

Recepce, restaurace, bar + Wi-Fi, společenská místnost, zahrada s dětským hřištěm, petanque, kongresový sál, před hotelem placené parkování. Všechny wellness procedury uvedené v programech jsou poskytovány v lázních Thermal Corvinus. Dom. mazlíček nepovolen.

Poloha

Hotel na okraji lesoparku pouze přibližně 100 m od termálního koupaliště s celoročním provozem označováno jako Thermal Corvinus - dříve pojmenované Termálpark. Tento celoroční termální komplex se sestává z následujících částí: venkovní plavecký bazén, bazén se dvěma tobogány a dětský bazén s atrakcemi a dále z celá řady zábavních atrakcí – lanový park, sportovní hřiště (volejbal, nohejbal, fotbal), zábavní hřiště pro děti aj. Ve venkovním areálu najdete restauraci se živou hudbou. Krytý komplex nabízí soustavu bazénů: plavecký a perličkový bazén, dětský bazén s atrakcemi, sedací a rekreační bazén s hydro-masážemi a vodopády a rodinný bazén. Součástí krytého komplexu je také wellnessové oddělení: sauna centrum s vířivým bazénem (finská, parní, bylinková a infra-sauna), magnetoterapie atd. Termální koupaliště ve Velkém Mederu je doporučováno především při onemocnění pohybového aparátu (klouby, páteř). Z Prahy cca 400 km, z Brna cca 200 km.

Ubytování

Pokoje dvoulůžkové a apartmány s možností max. 2 přistýlek, příslušenství, TV-SAT, telefon, obvykle balkón, župan k zapůjčení. Apartmánový hotelový pokoj: 2x dvoulůžkový pokoj vedle sebe + 1x příslušenství. Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat