Vyhledat zájezd

Mini relax pod Tatrami

Slovensko, Vyšné Ružbachy

Strava Bez stravy, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Chalupa Vyšné Ružbachy
Počasí
14 °C - Oblačno
14 °C - Oblačno

Lyžařské zájezdy Hory a jezera Lázně a wellness

Poloha

V krásném prostředí lázeňského parku leží elegantní spa hotel, postavený ve španělském stylu pro korunní princeznu Isabelu de Bourbon. Chloubou hotelu je wellness centrum (parní bylinná sauna, suchá finská sauna, jacuzzi, ochlazovací minerální bazén a solárium) a velký termální bazén 34°C s vodními atrakcemi.

Popis

Hotel je spojen krátkou chodbou s moderní budovou Balneoterapie, která je srdcem lázní Vyšné Ružbachy. Zde se nachází i oblíbený Vodní svět, který zahrnuje plavecký rehabilitační bazén 30°C, termální sedací bazén 36 °C, masážní bazén a saunu s minerálním bazénem 19 °C. Jedinečná termální voda vyvěrá z podloží Spišské Magury 9ti prameny o teplotě 23 - 36 °C. Nejvydatnějším pramenem s obsahem plynu CO2 je pramen s poetickým názvem Isabela. Ružbašská termální voda léčí onemocnění pohybové, srdeční a nervové.

Ubytování

Grand hotel Strand nabízí pohodlné 2-lůžkové pokoje (1-2 přistýlky) s příslušenstvím, telefonem, radiem, fénem, TV/SAT a minibarem. Klientům je k dispozici na pokoji župan.

Stravování

K lázeňské pohodě přispěje i stravování formou švédských stolů.Těšit se můžete na speciality slovenské kuchyně. Jistě Vás zláká lázeňská kavárna, kde si můžete vychutnat šálek dobré kávy s moučníkem či pohár skvělého vína.
Pro zájemce se servíruje obědové menu o 3 chodech za 6€ v Grand Hotelu Strand a menu o 2 chodech za 3,90€ v Bílém domě (platba přímo na místě).

Program

1. den - čtvrtek: odjezd v ranních hodinách, cestou zastávka na oběd v typické kolibě, v podvečer příjezd do lázní Vyšné Ružbachy, ubytování v Grand hotelu Strand ****, uvítací přípitek, večeře, relaxace ve WELLNESS & bazénu IZABELA
2. den - pátek: po snídani tatrawalking v Bachledové dolině či lázeňské procedury v Grandhotelu Strand (za příplatek), odpoledne návštěva Nestville parku, kde se seznámíte s výrobou a ochutnáte první slovenskou whisky, večeře, relaxace ve WELLNESS & bazénu IZABELA
3. den - sobota: po snídani tatrawalking v Tatranské Lomnici, pro zájemce výjezd visutou lanovkou na Lomnický štít, večeře, relaxace ve WELLNESS & bazénu IZABELA, goralský taneční večer
4. den - neděle: po snídani, odjezd busem na Štrbské pleso, tatrawalking, pro zájemce výjezd lanovkou na Solisko, po poledni ozdraveni na těle a osvěženi na duchu odjíždíme domů, návrat do ČR v pozdních večerních hodinách

.

Ostatní

v lázních Vyšné Ružbachy - Grandhotel Strand ****
BONUS 4x léčebná procedúra, neomezený vstup do termálů a wellness, Goralský večer ZDARMA!!

Není nic lepšího, než se v mrazivé zimě procházet na čerstvém vzduchu v krásné krajině pod Tatrami a poté ponořit své tělo do zázračných termálů, které uvolní Vaše ztuhlé svalstvo a rozproudí Vaši krev. A večer prožít na parketu při tanci a skleničce. S námi na Slovensku nezmrznete!


Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Vyšné Ružbachy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat