Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Tatranská lyžovačka

Slovensko, Vyšné Ružbachy

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní
Doprava Autobusová
Další názvy
Relax pod Tatrami v lázních Vyšné Ružbachy
Počasí
14 °C - Možnost deště
14 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 5 290 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Program

1. den - čtvrtek: odjezd v ranních hodinách, cestou zastávka na oběd v typické kolibě, v podvečer příjezd do lázní Vyšné Ružbachy, ubytování v Grand hotelu Strand ****, uvítací přípitek, večeře, relaxace ve WELLNESS & bazénu IZABELA
2. den - pátek: po snídani odjezd busem do ski areálu v Bachledové dolině, lyžování v pohoří Belianské Tatry, ukrývající mnoho přírodních pokladů, (11 km sjezdových tratí, 13 sjezdovek, snowboarding, snowtubing, snowrafting, bobová dráha, běžkařské okruhy v okolí), *pro zájemce léčebné procedury v Grand Hotelu Strand za příplatek, odpoledne návštěva Nestville parku, kde se seznámíte s výrobou a ochutnáte první slovenskou whisky, večeře, relaxace ve WELLNESS & bazénu IZABELA
3. den - sobota: po snídani odjezd busem do Vysokých Tater do ski areálu Tatranská Lomnica, lyžování pod Lomnickým sedlem, (10 km sjezdových tratí, 7 sjezdovek, sedačkové lanovky, freeride na „panenském“ svahu, zkušení lyžaři ocení nejdelší sjezdovku (6 km) z výšky 2196 m, lyžařská škola) *pro zájemce výjezd visutou lanovkou na Lomnický štít za příplatek, večeře, relaxace ve WELLNESS & bazénu IZABELA, goralský taneční večer
4. den - neděle: po snídani odjezd busem do SKI RESORTU Štrbské pleso, nejkrásnější lyžovačka na Slovensku, lyžování nad horní hranicí lesa takřka v oblacích, nejvýše položené lyžařské středisko na Slovensku ležící ve výšce 1350-1840 m, největší centrum běžeckého lyžování ve Vysokých Tatrách). Po poledni ozdraveni na těle a osvěženi na duchu odjíždíme ze Štrbského plesa domů, návrat do ČR v pozdních večerních hodinách

.

Poloha

V krásném prostředí lázeňského parku leží elegantní spa hotel, postavený ve španělském stylu pro korunní princeznu Isabelu de Bourbon. Chloubou hotelu je wellness centrum (parní bylinná sauna, suchá finská sauna, jacuzzi, ochlazovací minerální bazén a solárium) a velký termální bazén 34°C s vodními atrakcemi.

Popis

Hotel je spojen krátkou chodbou s moderní budovou Balneoterapie, která je srdcem lázní Vyšné Ružbachy. Zde se nachází i oblíbený Vodní svět, který zahrnuje plavecký rehabilitační bazén 30°C, termální sedací bazén 36 °C, masážní bazén a saunu s minerálním bazénem 19 °C. Jedinečná termální voda vyvěrá z podloží Spišské Magury 9ti prameny o teplotě 23 - 36 °C. Nejvydatnějším pramenem s obsahem plynu CO2 je pramen s poetickým názvem Isabela. Ružbašská termální voda léčí onemocnění pohybové, srdeční a nervové.

Ubytování

Grand hotel Strand nabízí pohodlné 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky pro dítě) s příslušenstvím, telefonem, radiem, fénem, TV/SAT a minibarem. Klientům je k dispozici na pokoji župan.

Stravování

K lázeňské pohodě přispěje i stravování formou švédských stolů.Těšit se můžete na speciality slovenské kuchyně. Jistě Vás zláká lázeňská kavárna, kde si můžete vychutnat šálek dobré kávy s moučníkem či pohár skvělého vína.
Pro zájemce se servíruje obědové menu o 3 chodech za 6€ v Grand Hotelu Strand a menu o 2 chodech za 3,90€ v Bílém domě (platba přímo na místě).

Ostatní

v lázních Vyšné Ružbachy - Grandhotel Strand ****
BONUS 2x léčebná procedúra, neomezený vstup do termálů a wellness a polední polévkový bufet ZDARMA!!

SLEVA 1.000 Kč při koupi zájezdu do 30.11.


Přes den lyžovat, sáňkovat a ze sněhu se radovat. Odpoledne v zázračných termálech se prohřívat . A večer na parketu tancovat. S námi na Slovensku nezmrznete!

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat