Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Grand Hotel Strand

Slovensko, Vyšné Ružbachy

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 6 dní
Doprava Autobusová
Další názvy
Relax pod Tatrami v lázních Vyšné Ružbachy
Tatranská lyžovačka
Počasí
4 °C - Jasno
4 °C - Jasno

Lyžařské zájezdy Lázně a wellness

Popis

Hotel je spojen krátkou chodbou s moderní budovou Balneoterapie, která je srdcem lázní Vyšné Ružbachy. Zde se nachází i oblíbený Vodní svět, který zahrnuje plavecký rehabilitační bazén 30°C, termální sedací bazén 36 °C, masážní bazén a saunu s minerálním bazénem 19 °C. Jedinečná termální voda vyvěrá z podloží Spišské Magury 9ti prameny o teplotě 23 - 36 °C. Nejvydatnějším pramenem s obsahem plynu CO2 je pramen s poetickým názvem Isabela. Ružbašská termální voda léčí onemocnění pohybové, srdeční a nervové.

Poloha

V krásném prostředí lázeňského parku leží elegantní spa hotel, postavený ve španělském stylu pro korunní princeznu Isabelu de Bourbon. Chloubou hotelu je wellness centrum (parní bylinná sauna, suchá finská sauna, jacuzzi, ochlazovací minerální bazén a solárium) a velký termální bazén 34°C s vodními atrakcemi.

Stravování

K lázeňské pohodě přispěje i stravování formou švédských stolů.Těšit se můžete na speciality slovenské kuchyně. Jistě Vás zláká lázeňská kavárna, kde si můžete vychutnat šálek dobré kávy s moučníkem či pohár skvělého vína.
Pro zájemce se servíruje obědové menu o 3 chodech za 6€ v Grand Hotelu Strand a menu o 2 chodech za 3,90€ v Bílém domě (platba přímo na místě).

Ubytování

Grand hotel Strand nabízí pohodlné 2-lůžkové pokoje (možnost 1 přistýlky pro dítě) s příslušenstvím, telefonem, radiem, fénem, TV/SAT a minibarem. Klientům je k dispozici na pokoji župan.

Ostatní

ubytování v komfortním Grand hotelu Strand 4* Vyšné Ružbachy s termálním světem IZABELA

Každý den pod jiným tatranským velikánem lyžovat, na prosluněných stráních sáňkovat a ze sněhu se radovat. Nechat se okouzlit krásnými scenériemi Bachledské doliny, unášet rychlostí nejdelší sjezdovky pod Lomnickým sedlem a snažit se lyžovat takřka v oblacích pod Soliskem jako Anděl na horách.V podvečer v zázračných termálech se prohřívat a večer na parketu tancovat. To je Tatranská lyžovačka s přáteli a Monatourem v Grand hotelu Strand 4*.

Program

*****.
1.den: Odjezd brzy ráno, cestou zastávka v typické kolibě, odpoledne příjezd do komfortního Grand hotelu Strand 4* Vyšné Ružbachy, uvítací přípitek, večeře, RELAXACE v termálním světě IZABELA.
2.den: Po snídani odjezd do ski resortu BACHLEDKA, nevšední lyžování s krásnými scenériemi v Belianských Tatrách, pro milovníky adrenalinu nově otevřen CHODNÍK V KORUNÁCH STROMŮ (1234 m) ve všech ročních obdobích, (sjezdové tratě různé obtížnosti, snowboarding, snowtubing, snowrafting, běžkařské okruhy, bobová dráha), odpoledne RELAXACE v termálním světě IZABELA, večeře, tanec s vínkem.
3.den: Po snídani odjezd do ski resortu TATRANSKÁ LOMNICA, sluneční lyžování pod Lomnickým štítem, (nejvýše položená a nejstrmější sjezdovka z Lomnického Sedla 2 190 m n. m. uspokojí i nejnáročnější lyžaře, 1 300metrové převýšení, garance sněhu celou sezonu, nejmodernější sedačkové a kabinkové lanovky, rozšířené sjezdovky až do 60 m), nová vyhlídková věž na Skalnatém Plese s výhledy na tatranské velikány, odpoledne RELAXACE v termálním světě IZABELA, večeře, goralský večer s borovičkou.
4.den: Po snídani odjezd do ski resortu ŠTRBSKÉ PLESO, nejkrásnější lyžovačka pod SOLISKEM, proslavená filmem Anděl na horách, (nejvýše položené středisko v Tatrách takřka v oblacích, vynikající lyžařské podmínky, lyžařské tratě s nejvyšším standardem, 30 km běžeckých tratí, pro milovníky adrenalinu snowpark), po odpolední svačince v kolibě Patria odjíždíme domů, návrat do ČR před půlnocí.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Vyšné Ružbachy nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat