Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Branisko

Slovensko, Vysoké Tatry, Starý Smokovec

Ubytování Hotel
Počasí
25 °C - Možnost bouřky
25 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 950 Kč

Dostupných: 771 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Relax zóna (bazén se slanou vodou, sauna, ricochet, kardiofitness, fresh bar), wellness centrum (finská sauna, parní sauna, infrasauna, solná inhalace, whirlpool, tepidárium, ledové vědro, Kneippovy koupele), balneoterapie.

Sport a zábava

Indikace a léčba: INDIKACE: celá skupina netuberkulózních nemocí dýchacích cest, nemoci z poruchy látkové výměny a žláz s vnitřní sekrecí, některé nemoci z povolání (hlavně dýchací cesty) a nemoci nervové soustavy. Léčba: inhalační individuální léčba, léčebný tělocvik, masáže, hydroterapie, elektroléčba, oxygenoterapie, plynové injekce, suchá uhličitá koupel. Základní léčebnou metodou je však klimatoterapie a aktivní pohyb pacientů na čerstvém vzduchu. NOVINKA – VITÁLNÍ SVĚT (sauny, koupele, tepidárium, vířivka).Sport: fitness, riccochet, stolní tenis, biliár, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku, běžecké a sjezdové lyžování (ski areály: Nový Smokovec – Jakubkova Lúka,  Tatranská Lomnica, Štrbské Pleso, Svit - Lopušná Dolina), Aqua City Poprad (10 km).

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje, možnost přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC), TV, Wi-Fi (zdarma), balkón (některé pokoje).

Stravování

Polopenze, plná penze (snídaně – bufet, oběd a večeře – výběr ze 3 menu). Stravování probíhá v sousedním hotelu PALACE.

Poloha

V centru Tatranského národního parku přímo v turistickém centru města Nový Smokovec. Lázně patří k nejznámějším klimatickým lázním ve střední Evropě. Hotel je postavený v historickém klasickém tatranském stylu, nachází se uprostřed parku.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat