Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Grand Hotel Bellevue

Slovensko, Vysoké Tatry, Starý Smokovec

Ubytování Hotel
Počasí
-6 °C - Sněžení
-6 °C - Sněžení
Cena za osobu od 4 280 Kč

Dostupných: 1 103 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Recepce, 2 restaurace, venkovní posezení, 4 bary (lobby, noční, bowling, aquabar), diskotéka, pro děti – hřiště, postýlka, herna, stolička, strava a video-pohádky; konferenční služby, sál, salónek s TV, wellness (bazén, whirlpool, 4 druhy saun, masáže, zábaly, vířivé vany, inhalace, magnetoterapie, …), fitness, beauty salón MiMa, salón SAIRUNG (thajské masáže), parkoviště, Wi-Fi (zdarma), akceptace platebních karet.

Poloha

V centru Vysokých Tater, na úpatí Slavkovského štítu ve výšce 1 010 m n. m., na místě zvaném Pěkná Vyhlídka. Horný Smokovec leží v centrální části Vysokých Tater a je přímo propojený se Starým Smokovcem. Je pokračováním Starého Smokovce ve směru na Tatranskou Lomnici. Horný Smokovec je nejmladší mezi čtyřmi Smokovci. Tato obec je vhodným výchozím bodem pro turistické výlety a lyžování.

Ubytování

1 a 2lůžkové pokoje, vlastní soc. zařízení (sprcha nebo vana, WC, fén), TV-SAT, minibar, telefon, trezor, možnost 1 přistýlky, Wi-Fi (zdarma). APT a rodinné pokoje (popis a cena na vyžádání). 5 bezbariérových pokojů.

Sport a zábava

Sport: stolní tenis, stolní fotbal, squash, tělocvična na míčové hry, bowling, biliár, Snow Outdoor Sport School, značené trasy pro pěší, vysokohorskou a cykloturistiku.

Stravování

Polopenze (snídaně - bufet, podávaná v restauraci Savarin, večeře – bufet nebo výběr z menu o 3 chodech). Bufet při min. počtu 40 hostů.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat