Vyhledat zájezd

Hotel Fis

Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Ubytování Hotel
Počasí
17 °C - Déšť
17 °C - Déšť
Cena za osobu od 1 588 Kč

Dostupných: 106 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

P2+1:pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, zpravidla balkon, možnost 1 přistýlky formou šuplíku (doporučené pro děti do 12 let).

Family 2/3/4:větší pokoj s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či 3 samostatnými lůžky, možnost 1 přistýlky, sociální zařízení se sprchou, z 50 % balkon (některé pokoje řešené jako prostorná ložnice, jiné jako dva propojené pokoje),TV sat., telefon, fén.

Stravování

Formou bohatého mezinárodního bufetu včetně nápojů a bio koutku.

Poloha

Štrbské Pleso - centrum 5 km, jezero - 700 m, lanovka na Solisko - 200 m.

Popis

Recepce / menší lobby / bar s krbem, stylová restaurace se zimní zahradou, kavárna, terasa s posezením, wi-fi připojení k internetu, kongresový sál s projekční technikou až pro 80 osob, seminární místnost až pro 15 osob, dětský koutek, vyhrazené parkovací stání.

Sport a zábava

Vířivka až pro 6 osob, finská sauna, aromatická sauna, pára, tepidárium, infrakabina, multifunkční sprcha, relaxační koutek s lehátky, venkovní tenisový kurt, stolní tenis, fotbalové a volejbalové hřiště, velká a plně vybavená posilovna, tělocvična, vnitřní míčová hala (26 x 18 x 6 m - volejbal, basketbal, tenis, minifotbal), biliár*, masáže*, lázeňské kúry*, zdravotní kúry*.

Ostatní

  • unikátní sportovní hotel přátelský k psům, situovaný v nadmořské výšce 1 346 m na úpatí Soliska a naproti skokanským můstkům
  • komplexně vybavený hotel pro aktivní dovolenou s možností doobjednání individuálního jídelníčku přizpůsobeného vlastnímu tréninkovému programu
  • od roku 2012 zcela nové wellness centrum
  • starší ale velmi dobře udržované zařízení vyvážené opravdu úctyhodným sportovním zázemím hotelu
  • možnost dokoupení večeří

Doplňující informace: *služby za příplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat