Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Solisko

Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Ubytování Hotel
Počasí
-6 °C - Jasno
-6 °C - Jasno

Ostatní

Bazén a wellness v sousedním hotelu Kempinski , v hotelu Patria (1 km ) . Celoroční termální auapark AQUACITY Poprad (32 km), celoroční termální koupaliště VRBOV (42 km), letní termální koupaliště Liptovský Ján (41 km), největší termální aquapark na Slovensku Tatralandia v Liptovském Mikuláši ( 52 km).
Parkování: Inkl.
Pobyt se zvířetem: 10,-€ / noc.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě dokoupení večeří pobyt začíná večeří od 18:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1,-€/den.
Proč hotel****SOLISKO ? - přímo na břehu Štrbského plesa - místo ideální pro snadné túry, cyklistické výlety a procházky - hoel orientován na rodiny s dětmi - soukromá vířivá vana pod hvězdnou oblohou pro romantickou koupel ve dvojici - s občerstvením.

Popis

Programový pobyt č.1: „RELAX NA ŠTRBSKÉM PLESE“ se slevou 7=6 ( 8 dnů/7 nocí , nástup libovolný ) v termínu 18.4. – 26.11. 2017 - 7x ubytování se snídaní v pokoji Standard - denně vstup do Wellness zóny - denně vstup do Fitness - Wi-Fi na pokoji - parkování.
Programový pobyt č.2: „VÍKEND NA ŠTRBSKÉM PLESE“ ( 4 dny/3 noci , nástup libovolný ) v termínu 18.4. – 26.11. 2017 - 3x ubytování se snídaní v pokoji Standard - denně vstup do Wellness zóny - denně vstup do Fitness - Wi-Fi na pokoji - parkování.
Restaurace s dětským koutkem a letní terasou, salonek s výběrem koňaků a doutníků, plně vybavená školící místnost pro cca 35 osob. Wellness zóna hotelu Solisko **** : finská, infra a parní sauna, ochlazovací bazén, vodní masážní koupel nohou, střikové sprchy, vířivá vana, odpočinková zóna a Fitness centrum. Vstup do těchto prostor je pro ubytované hosty zahrnut do ceny ubytování a je možný v době od 15:00 - 21:00. Soukromá vířivá vana pod hvězdnou oblohou je místem pro romantický koupel ve dvojici s občerstvením. V případě zájmu jsou k dispozici i masáže dle výběru. kosmetické a kadeřnické služby.

Sport a zábava

Bazén a wellness v sousedním hotelu Kempinski , v hotelu Patria (1 km ) . Celoroční termální auapark AQUACITY Poprad (32 km), celoroční termální koupaliště VRBOV (42 km), letní termální koupaliště Liptovský Ján (41 km), největší termální aquapark na Slovensku Tatralandia v Liptovském Mikuláši ( 52 km).
ZDARMA: vstup do wellness zóny - 3 sauny:finská, infra a parní, ochlazovací bazén + ochlazovací trysková sprcha , 2 jacuzzi, Kneipova koupel nohou, oddychová zóna. Vstup do fitness, Wi-Fi , parkování.

Stravování

Snídaně - bufetové stoly. Možnost dokoupení obědů (výběr ze 3 menu o 3-chodech ) a večeří ( výběr ze 4 menu o 4-chodech ) - za doplatek v CK.

Poloha

Hotel Solisko **** se rozkládá v samém srdci Vysokých Tater, v nejvýše položené tatranské osadě Štrbské Pleso a přímo na břehu Štrbského plesa v nadmořské výšce 1351 m . Svou polohou, historií a nabídkou služeb již od dávna patří k vyhledávaným místům pro odpočinek a léčení.

Ubytování

2 - lůžkové pokoje , některé s možností přistýlky , Spr.+WC , SAT/LCD TV, fén, minibar, trezor, Wi-Fi, 20-23m2 , některé balkon.  Pokoje s výhledem na jezero na ověření a za příplatek 10 Eur /den (platba v hotovosti na místě).
Celková kapacita: 28 pokojů a 56 pevných lůžek, z toho 17 pokojů má výhled přímo na Štrbské pleso. Pokoje prvního patra mají k dispozici balkon, pokoje na 2.patře jsou prostornější a s možností přistýlky. Na 2.patře jsou k dispozici standardní a rodinné pokoje - 2 samostatné standardně vybavené pokoje mezi sebou propojené. Bezbariérový pokoj se nachází na 1. patře.

Trasa

Příjezd autem: Od sjezdu z dálnice D1 Štrba směr Štrbské Pleso 13 km při vjezdu do osady Štrbské Pleso je dobré označení - směr hotel - středisko pod můstky - stále po hlavní silnici U apartmánového domu Oliver v levo - zákaz vjezdu neplatí pro ubytované hosty - kolem hlavního vchodu hotelu Kempinski až na konec Na parkoviště hotelu se dostanete průjezdem vedle hotelu z levé strany, parkovat můžete i na vyznačeném bočním parkovišti hotelu Vchod na recepci hotelu je jako přímo z parkoviště, tak i z přední strany hotelu, či přes terasu restaurace.
Příjezd autobusem: Z Popradu do Štrbského Plesa , vzdálenost od stanice k hotelu cca 1 km.
Příjezd vlakem: Po příjezdu do stanice Poprad - Tatry dále vlakem TEŽ do stanice štrbské Pleso .Nebo tzv. "zubačkou" ze stanice Štrba do stanice Štrbské Pleso (50 m). Ve Štrbě zastavují i rychlíky z ČR. Vzdálenost od stanice k hotelu cca 1 km.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Vysoké Tatry nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat