Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Sorea Hutník 2

Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Ubytování Hotel
Počasí
-3 °C - Sněžení
-3 °C - Sněžení

Popis

Hotel Hutník je hotelový komplex dvou budov propojených spojovací chodbou. Hostům slouží 2 restaurace, 2 denní bary, směnárna, krytý bazén, sauna, masáže, solárium, fitness centrum, tělocvična, stolní tenis, biliár a kulečník.

Sport a zábava

V letní sezóně jsou Tatranské Matliare ideálním východištěm pro méně náročné vycházky po okolních lesních cestičkách a výlety do Tatranské Kotliny, Tatranské Lomnice, na Medvědí louku, ale i pro vysokohorské túry do doliny Zeleného plesa, na Kopské sedlo, Jahňací štít a do doliny Bílé vody. V nedaleké Tatranské Lomnici se nachází i nástupní stanice kabínkové lanovky na Skalnaté pleso, s možností přestupu na visutou lanovku na Lomnický štít. Okolí nabízí vhodné trasy pro cykloturistiku, v blízkosti hotelu se nachází golfové hřiště. Přímo u hotelu za poplatek lyž. vlek pro děti a začátečníky, cca 3 km lyž. areál Tatranská Lomnica, cca 15 km ski-areál Ždiar, nedaleko hotelu tratě pro běžkování, cca 2 km Tatranská Lomnice s rozsáhlým aqua-parkem ideální aprés-ski zábavy. Milovníkům zimních sportů jsou k dispozici nedaleká lyžařská střediska v Tatranské Lomnici, na Skalnatém Plese, nebo ve Ždiaru. Kabinkovou lanovkou z Tatranské Lomnice je přístupné Skalnaté pleso a Lomnický Štít. Okolí hotelu je vhodné na běžkování, lyžování v Tatranské Lomnici – Lomnické sedlo (vleky cca 1.000 m od hotelu).

Poloha

Nachází se v tichém prostředí pod úpatím Lomnického Štítu za Tatranskou Lomnicí a má velmi dobré zázemí včetně bazénu, sauny, masáží atd.

Stravování

Ubytování s polopenzí.

Ubytování

Pokoje v budově hotelu Hutník 2 nejsou po rekonstrukci, pokoje typu Ekonomy jsou standardně vybavené s možností přistýlky, WC, sprcha, telefón, TV-SAT, některé s balkónem. V hotelu je možné ubytování se psem za poplatek. Check In: od 14 hod., Check Out: do 10 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Vysoké Tatry nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat