Vyhledat zájezd

Hotel Trigan Baník - Vánoční pobyt

Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Ubytování Hotel
Počasí
26 °C - Jasno
26 °C - Jasno

Poloha

Hotel je situovaný v atraktivním prostředí Vysokých Tater, na území Tatranského národního parku, který je nejvýznamnější přírodní rezervací na Slovensku.yžování: lyžařské středisko Štrbské Pleso nabízí 2 sedačkové lanovky, spoustu vleků, kilometry upravených sjezdařských a běžeckých tratí, skokanské můstky, noční lyžování, technicky zasněžováné sjezdovky.

Ubytování

1- a 2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV+SAT, telefon, rádio. Možnost přistýlky. Některé pokoje jsou bezbarierové.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře formou teplých a studených bufetových stolů.

Popis

 Hotel Trigan Baník disponuje restaurací, hotelovým salónkem, aperitiv barem, konferenčním sálem. K nejžádanějším službám patří hotelové fitness centrum, sauna, klasické masáže i regenerační procedury nového komplexního regeneračního centra. Hosté mají k dispozici také biliard, stolní tenis, tenisový kurt, solárium, půjčovnu sportovních potřeb. V novém wellness centru klienti naleznou: Bazénová čast - Nerezový relaxačně-plavecký bazén 15 x 6 m, 6 x 4 m (oblouček), hloubka 1,20 m. Dětský bazén 6 x 3 m, hloubka 20 cm, perličkový sedací bazének, masážní trysky, protiproudové trysky, sprchy lehátka. Saunová čast - Finská sauna, Parní sauna, Smaragdová sauna, ochlazovací bazének, odpočívárna.

BONUSY PRO VŠECHNY KLIENTY HOTELŮ SOREA: 30 % sleva na vstup do Aqua relax v Tatranské Lomnici 30% sleva ze základní ceny na vstup do Wellness centra v hotelu Baník na Štrbském Plese 20 % sleva na bowling v hotelu Hutník v Tatranských Matliaroch 30% sleva na vstup do krytého bazénu s termální vodou v hotelu Máj v Liptovském Jáně

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovensko v lokalitě Vysoké Tatry nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat