Vyhledat zájezd

Resort Beatrice

Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Ubytování Studio I Apartmán
Počasí
24 °C - Možnost bouřky
24 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 2 590 Kč

Dostupných: 30 zájezdů Zobrazit zájezdy

Ubytování

Apartmány s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, chladničkou a minibarem. Apartmán A2+2 se skládá z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a ložnicí pro dvě osoby. Některé apartmány jsou mezonetové. Apartmán A4+2 se skládá z obývací místnosti s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby a dvěma ložnicemi (každá ložnice je pro dvě osoby). Některé apartmány jsou mezonetové. Mezonetový apartmán A8+2 se skládá z obývací místnosti s krbem a rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, jídelny s vybaveným kuchyňským koutem, čtyř ložnic (každá ložnice je pro dvě osoby) a dvou koupelen.

Popis

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, restaurace, bar s terasou, dětská herna, velká zahrada s krbem, lehátka, dětské hřiště.
Zdarma: trezor v recepci, Wi-Fi na pokojích, parkoviště.
Za poplatek: sauna (15EUR/90 min), směnárna.

Poloha

Resort Beatrice se nachází v blízkosti centra Tatranské Lomnice, v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořské výšky 2600 m. V okolí se nachází nespočetné množství turistických tras, které nabízí poznání krásné okolní přírody a malebných přilehlých vesniček.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení snídaní.

Ostatní

Luxusně zařízená vila Beatrice je situována nedaleko centra Tatranské Lomnice pod úpatím Lomnického štítu. Místo je vhodné pro strávení aktivní i odpočinkové dovolené v krásném prostředí. Apartmány doporučujeme jak pro romantickou dovolenou, tak i pro rodiny s dětmi.
gps: 49.163072, 20.277586

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat