Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Morava - Velikonoční pobyt

Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Ubytování Hotel
Počasí
-1 °C - Oblačno
-1 °C - Oblačno
Cena za osobu od 6 950 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

V létě/koupání: bazén v hotelu Slovan nebo Urán v Tatranské Lomnici. V zimě/lyžování: v blízkosti hotelu je lyžařský areál Jámy s umělým zasněžováním a večerním lyžováním. Pro náročnější lyžaře jsou sjezdovky pod Lomnickým štítem (2180 m.n.n.). Délky sjezdových tratí se zde pohybují kolem 1500 - 2000 m.

Ubytování

2- lůžkové pokoje se sprchou a WC, TV + SAT, telefon a rádio. Možnost přistýlky pouze na pokoji s balkonem. Pokoje s balkonem jsou situované na jižní stranu. Ubytování je také možné v rekonstruovaných pokojích Superior za příplatek.

Stravování

Polopenze. Snídaně formou teplého a studeného bufetu. Večeře jsou servírované výběrem ze tří jídel v rozsahu: polévka, hlavní jídlo, dezert.

Poloha

K pobytu lze doobjednat vlakovou dopravu. Hotel se nachází v centru Tatranské Lomnice, nedaleko lanovky na Skalnaté Pleso. Svou polohou umožňuje návštěvníkům podnikat výlety po celé oblasti Vysokých Tater a poskytuje řadu lyžařského vyžití. Centrum Tatranské Lomnice skýta mimo jiné i řadu kulturního vyžití, mimo jiné i vyhlášené muzeum Tatranského národního parku, které rozhodně stojí z shlédnutí. Hotelovým hostům je k dispozici stylová restaurace, kavárna, bar, kuželky, stolní tenis, půjčovna sportovních potřeb a lyžařské výstroje. K relaxaci je možné v hotelu využít saunu a masáže.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat