Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Penzion Zora

Slovensko, Vysoké Tatry, Tatranská Lomnica

Ubytování Pension
Počasí
-1 °C - Sněžení
-1 °C - Sněžení
Cena za osobu od 2 460 Kč

Dostupných: 7 zájezdů Zobrazit zájezdy

Poloha

Penzion ZORA se nachází nedaleko centra Tatranské Lomnice u příjezdu k dolní stanici lanovky na Skalnaté Pleso. Jedná se o nejblíže položené ubytování k lyžařskému areálu.

Sport a zábava

Krytý bazén v některém z hotelů v Tatranské Lomnici např. SOREA URÁN (300 m), SOREA TITRIS (1 km). Celoroční termální koupaliště Thermal Vrbov (17 km), termální aquapark AquaCity Poprad (18 km).
ZDARMA: uvítací drink, parkování, Wi-Fi připojení na internet v restauraci.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje ( nerekontruované ) s možností přistýlky, Spr.+WC, SAT/TV, balkon b) 2 - lůžkové pokoje ( Comfort ) , Spr.+WC, SAT/TV, balkon c) 4 - lůžkové rodinné dvoupokoje (tzv. buňky), Spr.+WC, SAT/TV. Tento typ pokoje na ověření.
Celková kapacita: 60 pevných lůžek.

Stravování

Polopenze. Snídaně i večeře bufetové stoly. V případě nízké obsazenosti snídaně i večeře servírované, večeře výběr ze 2 menu o 3 chodech.

Trasa

Příjezd autem: Autem z Popradu do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km. Motoristům doporučujeme výhodnou přepravu osobního vozidla do Tater AUTOVLAKEM.
Příjezd autobusem: Do Tatranské Lomnice z Popradu (800 m).
Příjezd vlakem: Do Tatranské Lomnice električkou TEŽ z Popradu nebo Starého Smokovce (700 m).

Ostatní

In-lineová dráha Jazierko (100 m), celoroční bobová dráha Tatrabob (700 m), krytá tenisová hala (300 m), vyhlášená diskotéka Humno (200 m). Možnost navštívit Botanickou zahradu - ZDE. - či muzeum TRNAP v Tatranské Lomnici . Doporučujeme DOKOUPENÍ AUTOBUSOVÉ DOPRAVY do VYSOKÝCH TATER v termínech 1.7. - 26.8.2017 Nástupní místa: Hlučín, Ostrava, Frýdek Místek, Třinec Cílová místa: Podbanské, Štrbské Pleso, Vyšné Hágy, Tatranská Polianka, Starý Smokovec, Tatranská Lesná, Tatranská Lomnica, Tatranské Matliare, Vrbov Více informací, ceny a rezervace jízdenek ZDE.
Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Mastercard, Maestro.
Krytý bazén v některém z hotelů v Tatranské Lomnici např. SOREA URÁN (300 m), SOREA TITRIS (1 km). Celoroční termální koupaliště Thermal Vrbov (17 km), termální aquapark AquaCity Poprad (18 km).
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: Pobyt se psem není povolen.
Pobyt začíná nástupem od 15.00 a večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.
Rekreační poplatek: 1,-€/osoba/den.
Proč penzion Zora v Tatranské Lomnici: - nejblíže umístěné ubytování k turistickému a lyžařskému areálu - stylová "zahradní" restaurace FIAKER - projekt "Dovolená s dětmi" a senior pobyt.

Popis

Programový pobyt č.1: SENIOR POBYT (od 50 let)- 5x ubytování s polopenzí, - uvítací drink, - 15% sleva na vstup na termální koupaliště Vrbov, - 10% sleva na vstup do vodního světa AquaRelax v hotelu Sorea TITRIS, - parkování, - Wi-Fi internet v restauraci.
Programový pobyt č.2: Penzion splňuje kritéria projektu DOVOLENÁ S DĚTMI - ZDARMA děti do 5 let - SLEVA 50% pro děti do 15 let - dětské menu, herna a hřiště - bezpečné stolování, větší pokoje, dětská hygiena aj.
REKONSTRUOVANÝ penzion ZORA je známý hlavně svou stylovou restaurací FIAKER, kde zákazníci sedí v kočárech. Kavárna, venkovní posezení, dětská herna a hřiště, prostorné parkoviště. V zimě půjčovna lyží a lyžařské výstroje.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat