Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Lipa

Slovensko, Západní Slovensko, Stará Turá

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Sněžení
3 °C - Sněžení
Cena za osobu od 2 390 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Moderní hotel situovaný v centru Staré Turé, cca 60 min jízdy autem z Bratislavy, jen 15 km od Nového Města nad Váhem, které se nachází na hlavním dálničním tahu Bratislava - Žilina. Typický kopaničářský kraj pod Veľkou Javořinou s výhodnou polohou, množstvím památek a nedalekou rekreační oblastí Dubník poskytuje širokém spektrum zajímavostí a možností aktivního odpočinku. V okolí: rekreační oblast Dubník, lyžařské středisko Veľká Javorina, turistické chodníky až k zříceninám hradu Čachtice, Branč a Beckov, v zimě běžecké trasy.

Ostatní

Výlety do okolí: Do 5 km Dubník – rekreační oblast Železniční muzeum Stará Turá Městský sportovní areál Minifarma Lubina Do 15 km Vrch Veľká Javorina ( 970 m ) – Slavnosti bratrství Čechů a Slováků (červenec ) Red Horse Bzince pod Javorinou – chov koní, jezdecké kurzy Biofarma Charolais Podkylava Pohádkový dům Jablonka Gazdovský dvor Turá Lúka Do 20-30 km Čachtický hrad hrad Beckov zřícenina hradu Branč Farma Etelka Prašník Mohyla Milana Rastislava Štefánika Bradlo Park miniatur (hrady, zámky, památky ) Podolie Do 40 km Trenčianský hrad.
Dětská postýlka: zdarma Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): JBC, America Express.
Krytý bazén a sauna STARÁ TURÁ (1,3 km) ve sportovním centru, kde dále najdete: bowling, kuželna, tenisové kurty, fitness. Rekreační oblast s přehradou DUBNÍK (2 km) - přírodní koupání, dětské hřiště, plážový volejbal, čtyřkolky, paintball, půjčovna loděk, vodních kol, tenisové kurty, možnost rybolovu.
Parkování: Zdarma.
Pobyt se zvířetem: 10 Eur/noc.
Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod a večeří do 18:00 do 20:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 12:00 hod v den příjezdu.
Rekreační poplatek: V ceně.
Proč hotel Lipa Stará Turá: - výhodná geografická poloha k ČR (Brno 126 km, Hodonín - 55 km, Strání - hranice - 20 km - hotel v blízkosti známých hradů a zámků: hrad Beckov (20 km), Čachtický hrad (20 km), hrad Branč(28 km), Trenčianský hrad (35 km).

Trasa

Příjezd autem: Autem po silnici č. 581 (buď od Nového Města nad Váhem nebo od Hodonína) do Staré Turé, hotel leží u kruhového objezdu. Parkování u hotelu.
Příjezd autobusem: Autobusem z Trenčína nebo Nového Města nad Váhom do Staré Turé, zastávka „hotel Lipa“ přímo u hotelu (100 m).
Příjezd vlakem: Vlakem z Nového Města nad Váhom (směr Myjava) do Staré Turé (600 m), dále pěšky směr centrum.

Popis

Programový pobyt č.1: KOPANIČÁŘSKÝ VÍKEND (3 dny / 2 noci, pobyt PÁ - NE)- 2x ubytování s polopenzí, - program v sobotu v Gazdovském dvoře (uvítání "štamprlí" a chlebem se sádlem a cibulí, prohlídka expozice Gazdovského dvora s výkladem, ukázka pletení tatarů, pohoštění formou zabijačkového talíře s pečeným masem, klobásou, jitrnicí, okurkou, kyselým zelím a chlebem, káva, čaj, minerálka), - doprava na Gazdovský dvůr zabezpečená v ceně pobytu, - check-out (uvolnění pokoje) do 12.00 hod. - rekreační poplatek -parkování - Wi-Fi internet Balíček je určen pro min. 2 osoby na pokoji.
Programový pobyt č.2: TAJEMSTVÍ A TRADICE KOPANIC (4 dny / 3 noci, pobyt ČT - NE)- 3x ubytování s polopenzí, - 1x návštěva hradu Beckov, - 1x návštěva Čachtického hradu, - program v sobotu v Gazdovském dvoře (uvítání "štamprlí" a chlebem se sádlem a cibulí, prohlídka expozice Gazdovského dvora s výkladem, ukázka pletení tatarů, pohoštění formou zabijačkového talíře s pečeným masem, klobásou, jitrnicí, okurkou, kyselým zelím a chlebem, káva, čaj, minerálka), - doprava na Gazdovský dvůr zabezpečená v ceně pobytu, - check-out (uvolnění pokoje) do 12.00 hod - rekreační poplatek -parkování - Wi-Fi internet Balíček je určen pro min. 2 osoby na pokoji.
Programový pobyt č.3: POHÁDKOVÁ CESTA STŘEDNÍM POVÁŽÍM (4 dny / 3 noci, pobyt ČT - NE)- 3x ubytování s polopenzí pro 2 dospělé a 2 děti do 14,99 let (jedno dítě na přistýlce, druhé dítě na matraci) - 1x návštěva Minifarmy Lubina, - 1x návštěva hradu Beckov, - rekreační poplatek -parkování - Wi-Fi internet - check-out (uvolnění pokoje) do 12.00 hod.
Recepce, restaurace, Lobby bar, letní terasa, kongresové prostory, masáže, výtah, parkoviště. Sportovní středisko (1,3 km): sportovní hala, fitness, tenisové kurty, kuželna - bowling, stolní tenis, krytý bazén a sauna.

Sport a zábava

Krytý bazén a sauna STARÁ TURÁ (1,3 km) ve sportovním centru, kde dále najdete: bowling, kuželna, tenisové kurty, fitness. Rekreační oblast s přehradou DUBNÍK (2 km) - přírodní koupání, dětské hřiště, plážový volejbal, čtyřkolky, paintball, půjčovna loděk, vodních kol, tenisové kurty, možnost rybolovu.

Ubytování

A) 2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, minibar, Wi-Fi připojení. b) 4 - lůžkové apartmány: ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s minipracovnou a 2 lůžky, Spr. nebo vana + WC, SAT/TV, telefon, minibar, bussines žehlička, Wi-Fi připojení. Tento typ pokoje na ověření za příplatek. Pokoje nedisponují balkony.
Celková kapacita: 39 pokojů a 4 apartmány.

Stravování

Polopenze: snídaně jednotná s výběrem ze snídaňového jídelního lístku, večeře jednotné menu. Možnost dokoupení obědů na místě.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat