Vyhledat zájezd

Hotel Savica

Slovinsko, Bled

Strava PLP, PP, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Savica - zkrácené pobyty
Počasí
10 °C - Oblačno
Cena za osobu od 3 980 Kč

Dostupných: 18 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy Dovolená s dětmi Dovolená a golf Hory a jezera

Popis

Snídaňová místnost, dětské hřiště, dětská herna, hlídání dětí, tenisový kurt, stolní tenis,  Živa wellness ve vedlejším hotelu Golf – vstup do bazénů zdarma.

Stravování

Polopenze formou bufetu. V hotelu Savica jsou snídaně, večeře jsou podávány v hotelové restauraci Golf v sousedním hotelu, kde se také nachází Veranda Restaurace a la carte, která nabízí širokou škálu pokrmů místní a mezinárodní kuchyně.  

Poloha

Renovovaný rodinný hotel  Savica  se nachází u jezera Bled. Hotel nabízí kvalitní ubytování v propojených rodinných pokojích, zařízených s důrazem na potřeby rodin s malými dětmi. Zaměstnanci hotelu jsou poháněny touhou poskytnout rodičům nezapomenutelné zážitky  s rodinou, organizují zábavu a vzdělávání dětí s pomocí rozsáhlých zábavných programů s ohledem na životní prostředí.

Ubytování

Hotel Savica nabízí 90 pokojů, některé s možností propojení na rodinné pokoje (některé rodinné pokoje i s palandou), zařízené s důrazem na potřeby rodin s malými dětmi. Většina pokojů má balkon. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou nebo vanou, kabelovou TV, připojení na internet, telefon, mini bar, trezor a klimatizaci.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat