Vyhledat zájezd

Hotel Alpina

Slovinsko, Julské Alpy, Kranjska Gora

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní
Doprava Vlastní
Počasí
-2 °C - Jasno
Cena za osobu od 8 420 Kč

Dostupných: 1 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lyžařské zájezdy Hory a jezera

Popis

Populární hotel na svazích Kranjské Gory, pod zalesněnými kopci Julských Alp, na rozcestníku turistických cest.
Vybavení celku: Populární hotel na svazích Kranjské Gory, pod zalesněnými kopci Julských Alp,přímo u vleků a na rozcestníku turistických cest, poskytuje více typů pokojů, nabízíme vždy za výhodnou cenu a v dobré kvalitě. Dostatek parkovacích míst přímo u hotelu, wellness, hotelové služby, hotelové transfery i animace- to vše jsou služby, které mohou zpříjemnit váš pobyt v Kranjské Goře. recepce, restaurace a-la-carte, aperitiv bar, pivnice, konferenční místnost, salonek, dětský koutek, společenská místnost s TV, výtah, úschovna lyží, internet point *, hotelový trezor, parkování sport a relaxace: sauna*, solárium*, stolní tenis, kulečník*, videohry*, volný vstup do do Aqua Larix v hotelu Larix viz kapacita č. 44, volný vstup do krytého bazénu v hotelu Kompas viz kapacita č. 45 (500 m od hotelu Alpina)
Vzdálenosti: od centra - od centra Kranjske Gory 350.00 m

 

 

Vybavení hotelu:parkoviště, recepce, sejf na recepci, hotelová restaurace, restaurace á la carte, aperitiv a café - bar, konferenční místnost, TV sál, kulečníkový sál s barem, herní sál - videohry, stolní fotbal, hokej, šipky, dětský koutek, sauna, solárium, vstup do Aqua Larix v hotelu Larix, či do bazénu v hotelu Kompas, 105 pokojů pro 2 - 3 osoby.

Ubytování

Vybavení pokojů: STANDARD: pokoje pro 1 až 4 os. 14 - 40 m2, lůžko King size - 180 x 200m a 1 - 2 lůžka, příslušenství: sprchový kout či vana, TV, telefon, fén 3. a 4. lůžko -přistýlky - vždy na vyžádání a po potvrzení CK SUPERIOR:pokoje pro 1 až 4 os. 20 - 25 m2, lůžko King size - 180 x 200m a 1 - 2 lůžka, příslušenství: sprchový kout či vana, TV, telefon, fén, 3. a 4. lůžko - přistýlky - vždy na vyžádání a po potvrzení CK, využití saunovacího centra Viridis.

Stravování

Polopenze bufetová bohatá polopenze.

Poloha

Vzdálenost od centra:350 m od centra Kranjske Gory.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat