Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Okruh Slovinskem

Slovinsko, Kombinace destinací

Okruh Slovinskem (hlavní fotografie)

39% sleva až

Strava Bez stravy, Dle programu, Polopenze, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 12 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Adventní Lublaň + Graz
Adventure - Slovinsko
Ferraty Slovinska
Hřebenovka Julských Alp
...
Cena za osobu od 2 490 Kč

Dostupných: 97 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Adventní zájezdy Poznávací zájezdy Hory a jezera

Program

1. den
odjezd z Třince v pozdních večerních hodinách do Slovinska. Dalšími nástupními místy jsou Český Těšín, Frýdek-Místek, Ostrava, Olomouc, Brno.

2. den
v ranních hodinách příjezd do slovinského městečka Bled u stejnojmenného jezera. Krátká procházka po nábřeží jezera s vyhlídkou na bledský hrad (možnost návštěvy a prohlídky hradu). Odjezd k jezeru Bohinj v Triglavském národním parku v Julských Alpách s nádhernými vyhlídkami. Návštěva unikátního kostela sv. Jana Křtitele. Přejezd do malebného městečka Radovljica, kde se nachází jedno z nejlépe zachovalých středověkých náměstí ve Slovinsku, 1. nocleh.

3. den
snídaně, odjezd do komplexu Postojanski park s nejznámější slovinskou krasovou jeskyní Postojanska jama a hradem Predjamski grad. Krásy jeskyně obdivují návštěvníci již přes 200 let. Malebný Predjamski grad stojí na kolmé 123 m vysoké skalní stěně nad říčkou Lokva. Odjezd do přímořského městečka Koper s nádherným Prétorským palácem, kde se nachází i jediný slovinský mezinárodní přístav Luka Koper. Pokračujeme do přímořského středověkého městečka Piran, které patří mezi nejkrásnější a nejzachovalejší středomořská města. Vedle kultury, přírody, olivového oleje a vína, nabízí ještě prvotřídní sůl. Ubytování v okolí Portorože, 2. nocleh.

4. den
snídaně, odjezd do hlavního města Slovinska – Ljubljana s necelými 300 tisíci obyvateli, označovaného jako „Zelené město Evropy“. Městu dominuje hrad (Ljubljanski grad), z jehož věže je výhled přes celé město až k Julským Alpám. Ve středu města je mnoho zdobných secesních domů a střed města tvoří malebné Prešerenovo náměstí (Prešernov trg) s typickou dominantou barokního kostela. V odpoledních hodinách odjezd do nejstaršího slovinského města Ptuj, ubytování, návštěva vinného sklípku s ochutnávkou a možností nákupů vín, 3. nocleh.

Ubytování

3× v hotelích / pensionech kategorie 3* ve dvoulůžkových pokojích.

Stravování

3× snídaně.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat