Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

M Hotel

Slovinsko, Ljublana

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
8 °C - Možnost deště
8 °C - Možnost deště

Poloha

Ve čtvrti Šiška, cca 2 km od centra města.

Popis

Restaurace, aperitiv bar, kavárna, podzemní garáže a parkoviště; v blízkosti rekreační centrum Fontana (vnitřní a venkovní bazény s podvodní masáží, fitness, solárium, finská sauna, turecká lázeň, masáže, …).

Ostatní

Lublaň je hlavní a největší město Slovinska. Má plochu 275 km2 a 278.000 obyvatel. Městem protéká řeka Lublanice. Hlavním bulvárem je Slovenska cesta. Lublaň stojí na antických pozůstatcích. Městu dominuje Ljubljanski grad (hrad), pevnost založená ve 12. Století, ovšem dnešní podoba hradu je z 15. - 16. století. Na konci 60. let začala rekonstrukce hradu, která trvala 35 let a v současné době na něj vede lanová dráha. Z věží Lublaňského hradu můžeme přehlédnout celé město až k Julským Alpám. Historický obraz starého města je určován převážně barokní výstavbou. Výraznými příklady jsou františkánský kostel (1640-1660) s oltářem (1756) Francesca Robby, radnice s mramorovou studnou (1751), katedrála a biskupský palác. Lublaň leží ve 300 m.n.m., průměrná teplota v Červenci zde dosahuje 20°C a ročně v Lublani spadne na 1380 mm srážek.,Domácí mazlíčci :dovoleni za poplatek 20 EUR/den.

Ubytování

Klimatizovaný pokoj s možností přistýlky – kabelová TV, telefon, minibar, internetové připojení, vysoušeč vlasů, sprcha/WC.

Stravování

Snídaně – švédské stoly.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Ljublana nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat