Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Livada Prestige

Slovinsko, Moravské Toplice

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny
Doprava Vlastní
Počasí
28 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 4 180 Kč

Dostupných: 218 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Stravování

Plná penze.

Stravování je v hotelové restauraci ale hosté mohou využít i i à la carte Restoran Prestige, dále tři bary, Aperitiv bar, Panorama bar a Wellness bar kde je pestrá nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů a vín.

Poloha

Balíček služeb obsahuje: ubytování ve dvoulůžkovém pokoji typu standard za osobu polopenzi (snídaně, večeře formou bufetu)neomezené koupání v bazénech v den příjezdu již od 11 hodin a v den odjezdu po celý denvstup do Vodního parku T3000 (nově krytý chodník pro snažší dostupnost)animační program dle nabídky hotelu župan po dobu pobytu (pouze hotely)WiFi zdarma
Luxusní hotel Livada Prestige se nachází v Moravských Toplících, na Prekmurských pláních. Svoji polohou je hotel předurčen pro milovníky golfu, wellness a klidného odpočinku. Hosté mají k dispozici velké wellness centrum a hotelové centrum Thajských masáží. Je to jediný hotel v Evropě, kde se host může vykoupat v termální vodě přímo ve svém pokoji.Hotel má 122 pokojů různých velkostí a vybavení, všechny ale mají vanu s možností koupele v termální vodě. Většina pokojů má masážní vanu s černou termální vodou, některé pokoje mají i masážní sprchový kout. Část pokojů je řešeno jako suite. Pokoje mají klimatizaci, balkon, LCD TV, WiFi připojení, telefon, mini bar a trezor.Balíček služeb "Víkend v termálech, 2 noci" obsahuje:ubytování s polopenzí za osobu v pokoji economy (pokoj s francouzským lůžkem)neomezené koupání v bazénech hotelu Termal a návštěva saunyneomezené koupání v bazénech Terme 3000celodenní koupání v den odjezdu (bez županu, ručníku) v hotelovém bazénuanimační programžupan po dobu pobytuWiFi zdarma v Lobby baru hotelu Livada Prestige*****
Luxusní hotel Livada Prestige se nachází v Moravských Toplících, na Prekmurských pláních. Svoji polohou je hotel předurčen pro milovníky golfu, wellness a klidného odpočinku. Hosté mají k dispozici velké wellness centrum a hotelové centrum Thajských masáží. Je to jediný hotel v Evropě, kde se host může vykoupat v termální vodě přímo ve svém pokoji.Hotel má 122 pokojů různých velkostí a vybavení, všechny ale mají vanu s možností koupele v termální vodě. Většina pokojů má masážní vanu s černou termální vodou, některé pokoje mají i masážní sprchový kout. Část pokojů je řešeno jako suite. Pokoje mají klimatizaci, balkon, LCD TV, WiFi připojení, telefon, mini bar a trezor.

Ubytování

Hotel má 122 pokojů různých velkostí a vybavení, všechny ale mají vanu s možností koupele v termální vodě. Většina pokojů má masážní vanu s černou termální vodou, některé pokoje mají i masážní sprchový kout. Část pokojů je řešeno jako suite. Pokoje mají klimatizaci, balkon, LCD TV, WiFi připojení, telefon, mini bar a trezor.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat