Vyhledat zájezd

Villa Bor

Slovinsko, Pobřeží, Ankaran

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Villa Bor leží v těsném dosahu villy Cedra, ležící ve stínu pinií, nabízí komfortní ubytování pouze asi 150 m od pláže. Ankaran je nejsevernější letovisko na slovinském pobřeží. Díky příznivému klimatu se zde už v 19. století začal rozvíjet zdravotní turizmus. V současnosti je místo oblíbenou destinací nejen na letní dovolenou, ale i mimo hlavní sezóny, kdy mohou turisté využít bohatých wellness služeb.

Popis

Klienti využívají některých služeb hotelu Convent. restaurace v bývalé kapli v hotelu Convent (středomořská kuchyně), zahradní restaurace v hotelu Convent (speciality z masa a ryb, pizza, těstoviny, saláty, dezerty), taverna u moře s výhledem na koperský záliv (národní speciality z masa a ryb, grilované pokrmy), u bazénového komplexu u pláže je samoobslužní restaurace a bar adria, lobby bar & café, bowling bar (bowling, stolní fotbal), wellnes bar s terasou s výhledem na moře (ve wellness centru), parkoviště. V blízkosti bohaté sportovní vyžití - bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, cykloturistika. Adria ankaran wellness centre (asi 50 m od hotelu) - parní sauna (pročištění dýchacího ústrojí, uvolnění svalstva, hydratace pokožky), infrasauna (zlepšení prokrvení a metabolizmu), finská sauna (posílení imunitního systému, pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi), venkovní olympijský bazén s mořskou vodou - přímo u moře; vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, 2 jacuzzi a dětským bazénkem se skluzavkou, mimo hlavní sezony se zde konají lekce aquaerobicu a škola plavání pro děti; masáže v sense wellness, posilovna. v letní sezoně (červenec, srpen) animační programy.  Oblázková pláž asi 150 m od villy, místy betonová, možnost plážového servisu, u pláže se nachází venkovní bazén, bar a taverna. Je zde i pláž přístupná pro pejsky.

Sport a zábava

Venkovní a vnitřní bazén, sauny, masáže. Cyklostezka parenzana, která vede podél slovinského pobřeží, začíná právě u Ankaranu. Bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, animační programy (červenec, srpen).

Ubytování

Villa Bor nabízí komfortní ubytování hotelového stylu ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, s tv/sat, telefonem, klimatizací, internetem, ledničkou a soc. zařízením. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek. Některé pokoje mají bezbariérový přístup. p 1/1 obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, tv/sat, telefon, klimatizace, internet, lednička. p 1/2 obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, tv/sat, telefon, klimatizace, internet, lednička. p 1/2+1 obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s jednou přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, tv/sat, telefon, klimatizace, internet, lednička.

Stravování

Polopenze v hotelu Convent. Možnost dokoupení plné penze.

Ostatní

Check-in 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat