Vyhledat zájezd

Villa Bor

Slovinsko, Pobřeží, Ankaran

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
3 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Villa Bor leží v těsném dosahu rezidnce Cedra, ležící ve stínu pinií, nabízí komfortní ubytování pouze asi 150 m od pláže. Ankaran je nejsevernější letovisko na slovinském pobřeží. Díky příznivému klimatu se zde už v 19. století začal rozvíjet zdravotní turizmus. V současnosti je místo oblíbenou destinací nejen na letní dovolenou, ale i mimo hlavní sezóny, kdy mohou turisté využít bohatých wellness služeb.

Sport a zábava

Venkovní a vnitřní bazén, sauny, masáže. Cyklostezka Parenzana, která vede podél slovinského pobřeží, začíná právě u Ankaranu. Bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, animační programy (červenec, srpen).

Ubytování

Villa Bor nabízí komfortní ubytování hotelového stylu ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky, s TV/SAT, telefonem, klimatizací, internetem, minibarem, soc. zařízením a balkonem nebo terasou.

P 1/2 (2)
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, te lefon, klimatizace, internet, minibar, balkon nebo terasa.

P 1/2+1 (2 - 3)
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s jednou přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, internet, minibar, balkon nebo terasa.

P 1/1 (1)
Obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, te lefon, klimatizace, internet, minibar, balkon nebo terasa.
 

Stravování

Polopenze – částečně formou švédských stolů, částečně servírovaná.

Popis

Klienti využívají některých služeb hotelu Convent. Restaurace v bývalé kapli v hotelu Convent (středomořská kuchyně), zahradní restaurace v hotelu Convent (speciality z masa a ryb, pizza, těstoviny, saláty, dezerty), taverna u moře s výhledem na Koperský záliv (národní speciality z masa a ryb, grilované pokrmy), u bazénového komplexu u pláže je samoobslužní restaurace a bar Adria, lobby bar & café, Bowling bar (bowling, stolní fotbal), Wellnes bar s terasou s výhledem na moře (ve wellness centru), parkoviště. V blízkosti bohaté sportovní vyžití - bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, cykloturistika. Adria Ankaran Wellness Centre (asi 50 m od hotelu) - parní sauna (pročištění dýchacího ústrojí, uvolnění svalstva, hydratace pokožky), infrasauna (zlepšení prokrvení a metabolizmu), finská sauna (posílení imunitního systému, pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi), venkovní olympijský bazén s mořskou vodou - přímo u moře; vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, 2 jacuzzi a dětským bazénkem se skluzavkou, mimo hlavní sezony se zde konají lekce aquaerobicu a škola plavání pro děti; masáže v Sense Wellness, posilovna. V letní sezoně (červenec, srpen) animační programy.  

Pláž: Oblázková: asi 150 m od villy, místy betonová, možnost plážového servisu, u pláže se nachází venkovní bazén, bar a taverna. Moře: asi 150 m od villy.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat