Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Villas Cedra

Slovinsko, Pobřeží, Ankaran

Strava All Inclusive Light, Plná penze, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Villa Cedra
Počasí
23 °C - Bouřka
Cena za osobu od 9 790 Kč

Dostupných: 99 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Villas Cedra je součástí hotelového komplexu Adria Ankaran Resort. Resort může nabídnout široký výběr sportovního vyžití jako je bowling, stolní tenis, cyklistika, plážový volejbal, basketbal, tenis, fotbal, vodní park či vodní sporty. V resortu je také k dispozici wellnes centrum, které nabízí vnitřní i venkovní bazén, několik druhů saun, posilovnu i masáže.

Popis

Soukromá hotelová pláž 150 m od vily.

Ubytování

Villas Cedra nabízí klimatizované jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky či dvoulůžkové pokoje Family s možností až 2 přistýlek (patrová postel pro děti do 12 let). K dispozici je balkón či terasa s výhledem na parkovou stranu, vlastní sociální zázemí, SAT/TV, wifi-internet a fén. K dispozici jsou také parkovací místa.

Stravování

Polopenze formou švédských stolů. Možnost dokoupení obědů nebo light all inclusive (v termínech 02.06.-08.09.2018). Balíček Light all inclusive zahrnuje: oběd (výběr ze 2 jídel, salát), 1 nápoj k obědu a k večeři (2dcl vína / 0,5l piva / 2dcl džusu), lehátko pro 1 osobu, 1 hodina minigolfu, 1 hodina tenisu, 1 hodina bowlingu (18:00-20:00 čtvrtek-neděle), 2 hodiny sauny (mimo 5.-12.7.2018) a 20% slevu na wellness procedury.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek dle zaslaných pokynů týden před odjezdem.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat