Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Cedra

Slovinsko, Pobřeží, Ankaran

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
5 °C - Déšť
5 °C - Déšť

Dovolená s dětmi

Ostatní

DÍTĚ DO 12 LET NA PŘISTÝLCE S POLOPENZÍ ZDARMA! 10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve vivárie Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame. Predjamski grad: asi 10 km od jeskyně Postojna, ve 123 m vysoké skalní steně leží hrad rytíře Erazma Predjamského. Lipica: hřebčín a jezdecká škola, kolébka slavných lipicánů s tradicí chovu více než čtyřista let.
Info: Check-in 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Sport a zábava

Venkovní a vnitřní bazén, sauny, masáže. Cyklostezka Parenzana, která vede podél slovinského pobřeží, začíná právě u Ankaranu. Bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, animační programy (červenec, srpen).

Poloha

Villa Cedra, ležící ve stínu pinií, nabízí komfortní ubytování pouze asi 150 m od pláže. Ankaran je nejsevernější letovisko na slovinském pobřeží. Díky příznivému klimatu se zde už v 19. století začal rozvíjet zdravotní turizmus. V současnosti je místo oblíbenou destinací nejen na letní dovolenou, ale i mimo hlavní sezónu, kdy mohou turisté využít bohatých wellness služeb.
Od moře: Asi 150.
Od centra: Asi 400.

Popis

Klienti využívají některých služeb hotelu Convent. Restaurace v bývalé kapli v hotelu Convent (středomořská kuchyně), zahradní restaurace v hotelu Convent (speciality z masa a ryb, pizza, těstoviny, saláty, dezerty), taverna u moře s výhledem na Koperský záliv (národní speciality z masa a ryb, grilované pokrmy), u bazénového komplexu u pláže je samoobslužní restaurace a bar Adria, lobby bar café, Bowling bar (bowling, stolní fotbal), Wellnes bar s terasou s výhledem na moře (ve wellness centru), parkoviště. V blízkosti bohaté sportovní vyžití - bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, cykloturistika. Adria Ankaran Wellness Centre (asi 50 m od hotelu) - parní sauna (pročištění dýchacího ústrojí, uvolnění svalstva, hydratace pokožky), infrasauna (zlepšení prokrvení a metabolizmu), finská sauna (posílení imunitního systému, pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi), venkovní olympijský bazén s mořskou vodou - přímo u moře; vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, 2 jacuzzi a dětským bazénkem se skluzavkou, mimo hlavní sezony se zde konají lekce aquaerobicu a škola plavání pro děti; masáže v Sense Wellness, posilovna. V letní sezoně (červenec, srpen) animační programy.
Oblázková: asi 150 m od villy, místy betonová, možnost plážového servisu, u pláže se nachází venkovní bazén, bar a taverna. Je zde i pláž přístupná pro pejsky.

Ubytování

Villa Cedra nabízí komfortní ubytování hotelového stylu ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné až dvou přistýlek, s TV/SAT, telefonem, klimatizací, internetem, ledničkou, soc. zařízením a balkonem nebo terasou. Bližší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, internet, lednička, balkon nebo terasa.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s jednou přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, internet, lednička, balkon nebo terasa.
P 1/2+2 B.
Obsazenost 4 osoby, 2-lůžkový rodinný pokoj se dvěma přistýlkami, s vlastním soc. zařízením, TV/SAT, telefon, klimatizace, internet, lednička, balkon nebo terasa.

Stravování

Polopenze v Hotelu Convent. Možnost dokoupení plné penze.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat