Vyhledat zájezd

Hotel Convent

Slovinsko, Pobřeží, Ankaran

Hotel Convent (hlavní fotografie)

5% sleva až

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Oblačno
Cena za osobu od 10 980 Kč

Dostupných: 2 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Convent sídlí v budově někdejšího benediktínského kláštera. Tento byl vybudován již v 9. století, původně jako kostel. citlivou rekonstrukcí vznikl z této historické budovy stylový hotel s veškerým komfortem. Hotel leží na pěkném místě nedaleko moře, obklopen zelení. Ankaran je nejsevernější letovisko na slovinském pobřeží. Díky příznivému klimatu se zde už v 19. století začal rozvíjet zdravotní turizmus. V současnosti je místo oblíbenou destinací nejen na letní dovolenou, ale i mimo hlavní sezónu, kdy mohou turisté využít bohatých wellness služeb.

Sport a zábava

Venkovní a vnitřní bazén, sauny, masáže. Cyklostezka parenzana, která vede podél slovinského pobřeží, začíná právě u ankaranu. Bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, animační programy (červenec, srpen).

Ubytování

Hotel Convent nabízí komfortní ubytování hotelového stylu ve dvoulůžkových pokojích, s tv/sat, telefonem, fénem, klimatizací, internetem a soc. zařízením. Pokoje mají výhled na park anebo átrium s fontánou vybudovanou v roce 1835, některé mají možnost přistýlky. Bližšší popis pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek. p 1/1 obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, tv/sat, telefon, klimatizace, internet, minibar, fén. p 1/2 obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, tv/sat, telefon, klimatizace, internet, minibar, fén. p 1/2+1 obsazenost 2-3 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením a přistýlkou, tv/sat, telefon, klimatizace, internet, minibar, fén.

Stravování

Polopenze - formou švédských stolů, výběr z několika menu. Možnost dokoupení plné penze.

Ostatní

Check-in 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Popis

Restaurace Convent v bývalé kapli (středomořská kuchyně), zahradní restaurace (speciality z masa a ryb, pizza, těstoviny, saláty, dezerty), taverna u moře s výhledem na Koperský záliv (národní speciality z masa a ryb, grilované pokrmy), u bazénového komplexu u pláže je samoobslužní restaurace a bar adria, lobby bar & café, bowling bar (bowling, stolní fotbal), wellnes bar s terasou s výhledem na moře (ve wellness centru), parkoviště. V blízkosti bohaté sportovní vyžití - bowling, plážový volejbal, fotbal, basketbal, minigolf, tenisové kurty, stolní tenis, vodní sporty, cykloturistika. Adria ankaran wellness centre (asi 50 m od hotelu) - parní sauna (pročištění dýchacího ústrojí, uvolnění svalstva, hydratace pokožky), infrasauna (zlepšení prokrvení a metabolizmu), finská sauna (posílení imunitního systému, pozitivní vliv na hladinu cukru v krvi), venkovní olympijský bazén s mořskou vodou - přímo u moře; vnitřní bazén s vyhřívanou mořskou vodou, 2 jacuzzi a dětským bazénkem se skluzavkou, mimo hlavní sezony se zde konají lekce aquaerobicu a škola plavání pro děti; masáže v sense wellness, posilovna. v letní sezoně (červenec, srpen) animační programy. Oblázková: asi 100 m od villy, místy betonová, možnost plážového servisu, u pláže se nachází venkovní bazén, bar a taverna.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat