Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Haliaetum

Slovinsko, Pobřeží, Izola

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Haliaetum / Mirta
Hotel Haliaetum/Mirta
Počasí
19 °C - Oblačno
19 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotel Haliaetum se nachází ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku v komplexu San Simon resort a je ideálním přímořským ubytováním pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi. V hotelu Haliaetum na vás čekají blahodárné účinky mořské vody v krytém bazénu, sofistikované kulinářské speciality a nádherný výhled z restaurace San Simon, večer melodie moře a vůně Středomoří, což uspokojí snad každého hosta.
Od moře: Asi 200.
Od centra: Asi 1 500.

Ubytování

Hotel Haliaetum nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s moderním vybavením jako je sprcha/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, TV/SAT, mini bar. Některé pokoje mají možnost přistýlky. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře (za příplatek).
P 1/1 B.
Jednolůžkový pokoj se sprchou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.
P 1/2 B.
Dvoulůžkový pokoj se sprchou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.
P 1/2+1 B.
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky se sprchou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.
P 1/2+2 B.
Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek se sprchou/WC, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.

Popis

V hotelu se nachází hlavní recepce celého resortu, je zde k dispozici vyhřívaný vnitřní bazén s mořskou vodou (v průběhu července a srpna je ale uzavřený), fitness studio, kadeřník, 2 konferenční místnosti pro semináře, aperitif bar. Možnost využití wellness služeb v nedalekém hotelu Mirta. K dalšímu vybavení patří také restaurace, přístup na internet, možnost parkování v garážích za poplatek.
Travnatá, drobný štěrk: pláž Simonov zaliv, vzdálenost asi do 200 m.

Sport a zábava

Ze sportovních a volnočasových aktivit zřejmě nejvíce zaujme volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu s mořskou vodou mimo hlavní sezonu, tenis, minigolf, volný vstup na nedalekou pláž. Možnost vyzkoušení wellness služeb v nedalekém hotelu Mirta.

Stravování

Polopenze, možnost doobjednání plné penze či stravování all inclusive za příplatek.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Pro milovníky historie bude určitě zajímavé navštívit přímo městečko Izola, jehož historické jádro je stěsnáno na malebném poloostrůvku. Původně to byl ostrov, začátkem novověku byl ale spojen s pevninou náspem. V urbanistické a architektonické struktuře je patrný vliv Benátek, pod jehož svrchovanost Izola po dlouhá staletí patřila. Už zdálky vás upoutá charakteristická věž kostela sv. Maura, malebná je marina s jachtami i starými rybářskými bárkami. Najdete tu také muzeum úzkokolejky Parenzana. Jelikož Slovinsko zabírá spíše menší území, není problém navštívit i jiná města, např. Portorož jež je vzdálen zhruba 15 minut autem, případně hodinu lodí. Zajímavostí také je, že Slovinsko je vlastně dvojjazyčné, všechny nápisy jsou zde ve slovinštině a v italštině, oběma jazyky se zde bez problému domluvíte.
Info: Check-in 14:00 / check-out 10:00.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat