Vyhledat zájezd

Hotel Haliaetum/Mirta

Slovinsko, Pobřeží, Izola

Strava Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Haliaetum
Počasí
16 °C - Skoro zataženo
16 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 8 496 Kč

Dostupných: 104 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Přírodní oblázková, písčitá, travnatá, místy betonová, vzdálenost cca 100 m.
Centrální restaurace, vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou (mimo provoz v červenci a srpnu) v hotelu Haliaetum, kde se nachází i recepce. Hotelový komplex San Simon: tenisová hřiště, minigolf, promenády, kadeřnický salón, kosmetický salón s masáží a pedikúrou. Na pláži: vybíjená, stolní tenis, velký vodní tobogán, trampolína pro děti, půjčovna různých plavidel (šlapadla, kánoe), škola surfování, dětský koutek, gril s bufetem, prodejna suvenýrů, půjčovna lehátek a slunečníků. V Hotelu Mirta se nachází Wellness & Spa centrum s bylinkovou saunou, finskou saunou, infračervenou saunou, římskou parní lázeň, ledová jeskyně, tepidárium, vířivka a široká nabídka relaxačních masáží, léčebných procedur a programů pro relaxaci a regeneraci duši a revitalizovat celé vaše tělo. Animační programy pro děti, noční klub. Ve městě je pošta, obchody, lékárna, ambulance, diskotéka,….

Ubytování

Dvojlůžkový pokoj s možností 1 přistýlky (hotel Haliaetum) až 2 přistýlek (hotel Mirta), balkón, sprcha, WC, telefon, SAT TV, mini bar, fén, sejf, klimatizace, WiFi. Některé pokoje na mořskou stranu (za příplatek).

Poloha

Hotely Haliaetum a Mirta se nachází v komplexu San Simon nedaleko městečka Izola s bohatou historií a krásnou architekturou, v bujné středomořské zeleni, kde jsou stále viditelné pozůstatky starobylého přístavu Haliaetum z římských dob. Vzdálenost do centra města cca 800 m.

Stravování

Polopenze formou bufetu. Jídla jsou podávána v hlavní restauraci San Simon, v blízkosti hotelů a depandancí komplexu.

Ostatní

Možnost volby jakéhokoliv termínu pobytu dle minimálního počtu nocí (minimální délka pobytu 3 noci v termínech do 28.5. anebo od 10.9., 4 noci 28.5.-8.7. a od 20.8.-10.9. nebo 5 nocí v termínech 8.7.-20.8.2017) hotel Mirta.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat