Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Histrion

Slovinsko, Pobřeží, Portorož

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 832 Kč

Dostupných: 318 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Hotel Histrion nabízí příjemné ubytování hotelového stylu v 1 a 2-lůžkových pokojích (některé s možností jedné přistýlky). Pokoje mají vlastní soc. zařízení a balkon, telefon, klimatizaci, TV/SAT, rádio, minibar a fén. V nabídce jsou také pokoje s výhledem na moře. Bližšší popis jednotlivých typů pokojů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
P 1/1 B.
Obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s telefonem, TV/SAT, klimatizací, rádiem, minibarem, wi-fi, fénem, vlastním soc. zařízením a balkonem.
P 1/1 BM.
Obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s telefonem, TV/SAT, klimatizací, rádiem, minibarem, wi-fi, fénem, vlastním soc. zařízením a balkonem s výhledem na moře.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s telefonem, TV/SAT, klimatizací, rádiem, minibarem, wi-fi, fénem, vlastním soc. zařízením a balkonem.
P 1/2 BM.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s telefonem, TV/SAT, klimatizací, rádiem, minibarem, wi-fi, fénem, vlastním soc. zařízením a balkonem s výhledem na moře.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s jednou přistýlkou, s telefonem, TV/SAT, klimatizací, rádiem, minibarem, wi-fi, fénem, vlastním soc. zařízením a balkonem.
P 1/2+1 BM.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s jednou přistýlkou, s telefonem, TV/SAT, klimatizací, rádiem, minibarem, wi-fi, fénem, vlastním soc. zařízením a balkonem s výhledem na moře.

Poloha

Hotel Histrion je součástí komplexu St. Bernardin Resort a leží přímo u moře v blízkosti někdejšího kláštera Sv. Bernardína, který dal jméno celému komplexu. 276 hotelových pokojů nabízí pohodlné zázemí pro Vaši dovolenou. Nechybí zde bohaté vyžití ve venkovních bazénech, obchůdcích, restauracích, barech či kasínu. Hotel leží v západní části Portorože, do jehož centra se dostanete krátkou procházkou podél moře.
Od moře: Asi 60.
Od centra: Asi 1 500.

Stravování

Polopenze.

Popis

Vodní park Laguna Bernardin (vstup v ceně, různé vodní aktivity a atrakce, bazény s teplou a studenou vodou, bazénky pro děti, vířivky). Aquapark je v létě navíc propojený s venkovními bazény. Možnost návštěvy kasína Bernardin (vstup v ceně) a Portorož. Wellness centrum Histrion s výhledem na moře nabízí tureckou a finskou saunu s venkovním ochlazovacím bazénkem, slunečnou terasu, masáže, bahenní zábaly, fyzioterapii, solárium, pedikúru či různé kosmetické procedury. Dále jsou zde restaurace Pristan a Taverna, café bar, rybí restaurace, konferenční prostor, trezor na recepci, parkování, mytí aut. Marina Bernardin u hotelu - možnost ukotvení nebo zapůjčení lodě, 24-hodinový video dohled. Možnost Wi-Fi internetu ve společných prostorách hotelu a na pokojích, v ceně.
Betonová: přímo u hotelu. Betonové a travnaté plochy na opalování. V centru Portorože podél promenády se nacházejí i uměle vytvořené písečné pláže.

Sport a zábava

Vodní park Laguna Bernardin (vstup v ceně, různé vodní aktivity a atrakce, bazény s teplou a studenou vodou, bazénky pro děti, vířivky), který je v létě navíc propojený s venkovními bazény, dále také Wellness centrum Histrion. Možnost návštěvy kasína Bernardin a Portorož (vstup v ceně). V Portoroži bohaté denní i noční vyžití. V centru Portorože se také nachází různá skákadla a hřiště pro děti, mini-golf, možnost zapůjčení jízdních kol, tenisové kurty apod.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Strunjan: je těžké popsat krásu, malebnost a atraktivitu této pěší stezky. Člověk to prostě musí prožít na vlastní kůži. Stezka vede podél jednoho z nejvyšších útesů na Jadranu a podél krásného chráněného území. Není ovšem chráněna sama a tato skutečnost musí být brana v úvahu. Ljubljana: pro mnohé může být výlet do hlavního města Slovinska velmi lákavým. Je zde spousta barokních i renesančních památek, nádherných tajemných uliček a mnoho dalšího. Návštěva hradu, který je dominantou města, Vám umožní nezapomenutelný výhled na celé město. Mužete využít bezproblémového autobusového spojení. Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.
Info: Check-in 14.00 hod. / check-out: 11.00 hod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat