Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Villa Korala, Perla, Sirena, Palma

Slovinsko, Pobřeží, Izola

Villa Korala, Perla, Sirena, Palma (hlavní fotografie)

13% sleva až

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Vila Korala, Perla, Sirena, Palma
Počasí
7 °C - Skoro zataženo
7 °C - Skoro zataženo
Cena za osobu od 5 715 Kč

Dostupných: 642 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Poloha

Villy Korala, Perla, Sirena a Palma se nacházejí ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku v komplexu San Simon resort a jsou ideálními přímořskými ubytováními pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi.
Od moře: Asi 200.
Od centra: Asi 1 500.

Popis

V komplexu San Simon je možnost parkování, použití sejfů na cennosti na recepci, v restauraci přístup na internet. Klientům je k dispopzici wellness centrum, krytý bazén s mořskou vodou a restaurace s výhledem na moře. Areál nabízí sportovní zařízení, včetně moderního fitness centra, hřiště na plážový volejbal a tenisové kurty. San Simon Resort má také dětské hřiště a miniklub pro děti.
Travnatá, drobný štěrk: pláž Simonov zaliv, vzdálenost asi do 200 m.

Ubytování

Vilky nabízejí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT. Některé mají možnost jedné až dvou přistýlek, nebo také balkon a výhled na moře (za příplatek).
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj vybavený soc. zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT. Možnost balkonu a výhledu na moře za příplatek.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj vybavený soc. zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT. Možnost balkonu a výhledu na moře za příplatek.
P 1/3.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky vybavený soc. zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT. Možnost výhledu na moře za příplatek.
P 1/4.
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek (patrové postele) vybavený soc. zařízením, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem a TV/SAT. Možnost výhledu na moře za příplatek.

Stravování

Polopenze, za poplatek je možné doobjednat plnou penzi či stravování all inclusive.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018.
Tipy: Pro milovníky historie bude určitě zajímavé navštívit přímo městečko Izola, jehož historické jádro je stěsnáno na malebném poloostrůvku. Původně to byl ostrov, začátkem novověku byl ale spojen s pevninou náspem. V urbanistické a architektonické struktuře je patrný vliv Benátek, pod jehož svrchovanost Izola po dlouhá staletí patřila. Už zdálky vás upoutá charakteristická věž kostela sv. Maura, malebná je marina s jachtami i starými rybářskými bárkami. Najdete tu také muzeum úzkokolejky Parenzana. Jelikož Slovinsko zabírá spíše menší území, není problém navštívit i jiná města, např. Portorož jež je vzdálen zhruba 15 minut autem, případně hodinu lodí. Zajímavostí také je, že Slovinsko je vlastně dvojjazyčné, všechny nápisy jsou zde ve slovinštině a v italštině, oběma jazyky se zde bez problému domluvíte.
Info: Check-in 14:00 / check-out 10:00.

Sport a zábava

Ze sportovních aktivit reosrt nabízí tenis či mini golf, přímo na pláži se pak nachází různé atrakce jako jsou tobogány a skluzavky a různé vyžití pro děti. Hosté mohou využít také wellness služeb v hotelu Mirta.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat