Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Mirta

Slovinsko, Pobřeží, Izola

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Oblačno
12 °C - Oblačno

Stravování

Polopenze, možnost doobjednání plné penze či stravování all inclusive za příplatek.

Ubytování

Hotel Mirta nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích kde najdete koupelnu se sprchovým koutem, vysoušeč vlasů, klimatizaci, TV/SAT, telefon, minibar a sejf na cennosti. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře (za příplatek).
P 1/1 B.
Jednolůžkový pokoj se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.
P 1/2 B.
Dvoulůžkový pokoj se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.
P 1/2+1 B.
Dvoulůžkový pokoj s možností 1 přistýlky se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.
P 1/2+2 B.
Dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek se sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, telefonem, TV/SAT, minibarem a sejfem na cennosti. Všechny pokoje mají balkon, některé výhled na moře. Výhled na moře je možný za příplatek.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Pro milovníky historie bude určitě zajímavé navštívit přímo městečko Izola, jehož historické jádro je stěsnáno na malebném poloostrůvku. Původně to byl ostrov, začátkem novověku byl ale spojen s pevninou náspem. V urbanistické a architektonické struktuře je patrný vliv Benátek, pod jehož svrchovanost Izola po dlouhá staletí patřila. Už zdálky vás upoutá charakteristická věž kostela sv. Maura, malebná je marina s jachtami i starými rybářskými bárkami. Najdete tu také muzeum úzkokolejky Parenzana. Jelikož Slovinsko zabírá spíše menší území, není problém navštívit i jiná města, např. Portorož jež je vzdálen zhruba 15 minut autem, případně hodinu lodí. Zajímavostí také je, že Slovinsko je vlastně dvojjazyčné, všechny nápisy jsou zde ve slovinštině a v italštině, oběma jazyky se zde bez problému domluvíte.
Info: Check-in 14:00 / check-out 10:00.

Poloha

Hotel Mirta se nachází ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku v komplexu San Simon resort a je ideálním přímořským ubytováním pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi. V hotelu Mirta můžete navíc očekávat wellness spa programy, různé masáže, koupele, kosmetické a zdravotní programy a hlavně relax pro tělo a duši.
Od moře: Asi 200.
Od centra: Asi 1 500.

Popis

Ve wellness hotelu Mirta vás jistě zaujme možnost celkové relaxace, a bude o Vás kompletně postaráno. Navíc můžete v resortu vyzkoušet několik druhů sportů, např. tenis či různé vodní sporty. Ve wellness nabídce na Vás čekají relaxační masáže, možnost terapeutického/ozdravného programu, péče o tělo jako manikúra, pedikúra, depilace či kosmetická péče o obličej a dekolt, různé druhy saun - finská, infračervená, herbální a parní, po horké sauně samozřejmě nechybí ledová sprcha. K dalšímu vybavení patří také restaurace, přístup na internet, možnost parkování v garážích za poplatek.
Travnatá, drobný štěrk: pláž Simonov zaliv, vzdálenost asi do 200 m.

Sport a zábava

Ze sportovních a volnočasových aktivit zřejmě nejvíce zaujme fitness masáže, wellness spa, sauna, volný vstup do vnitřního vyhřívaného bazénu, tenis, minigolf, volný vstup na nedalekou pláž.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat