Vyhledat zájezd

Hotel Mirta

Slovinsko, Pobřeží, San Simon

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Mirta - zkrácené pobyty
Počasí
8 °C - Jasno

Dovolená s dětmi

Poloha

Hotely  Haliaetum a Mirta se nachází v komplexu San Simon nedaleko městečka Izola s bohatou historií a krásnou architekturou, v bujné středomořské zeleni, kde jsou stále viditelné pozůstatky starobylého přístavu Haliaetum z římských dob. Vzdálenost do centra města cca 800 m.

Popis

Centrální restaurace, vnitřní bazén s ohřívanou mořskou vodou (mimo provoz v červenci a srpnu) v hotelu Haliaetum, kde se nachází i recepce. Hotelový komplex San Simon: tenisová hřiště, minigolf, promenády, kadeřnický salón, kosmetický salón s masáží a pedikúrou. Na pláži: vybíjená, stolní tenis, velký vodní tobogán, trampolína pro děti, půjčovna různých plavidel (šlapadla, kánoe), škola surfování, dětský koutek, gril s bufetem, prodejna suvenýrů, půjčovna lehátek a slunečníků. V Hotelu Mirta se nachází Wellness & Spa centrum s bylinkovou saunou, finskou saunou, infračervenou saunou, římskou parní lázeň, ledová jeskyně, tepidárium, vířivka a široká nabídka relaxačních masáží, léčebných procedur a programů pro relaxaci a regeneraci duši a revitalizovat celé vaše tělo. V restauraci na terase taneční večery s živou hudbou 1 x týdně, animace pro děti, noční klub. Ve městě je pošta, obchody, lékárna, ambulance, diskotéka.

PLÁŽ: přírodní oblázková, písčitá, travnatá, místy betonová, vzdálenost cca 100 m.

Ubytování

Dvojlůžkový pokoj s možností 1 přistýlky (hotel Haliaetum) až 2 přistýlek (hotel Mirta), balkón, sprcha, WC, telefon, SAT TV, mini bar, fén, sejf, klimatizace. Haliaetum - některé pokoje na mořskou stranu (za příplatek) Mirta – některé pokoje s výhledem na moře (za příplatek).

Stravování

Polopenze formou bufetu. Jídla jsou podávána v hlavní restauraci San Simon, v blízkosti hotelů a depandancí komplexu.  

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat