Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Neptun

Slovinsko, Pobřeží, Portorož

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
12 °C - Oblačno
12 °C - Oblačno
Cena za osobu od 7 840 Kč

Dostupných: 25 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Popis

U hotelu se nachází zahrada s piniemi, proto je tento hotel ideální pro rodiny s dětmi. Hotel je krytým průchodem spojen s komplexem Terme & Wellness LifeClass (služby za poplatek: sauny, wellness služby, bazén s termální vodou atd.). Hotel 4* v blízkosti moře (cca 150-200 m od pláže). Parkování u hotelu za poplatek (dle dostupnosti), garáž na vyžádání za poplatek. Popis ubytování: recepce, restaurace, bar, výtah, směnárna, kongresové centrum.

Sport a zábava

Možnost výletů a prohlídky pamětihodností:Piran (cca 2 km), Izola (cca 9 km), jeskyně Postojna Jama a Predjamski grad (cca 72 km), Lipica (cca 45 km), Ljubljana (cca 121 km), Umag (cca 20 km). Možnost golfu: golf klub Lipica (45 km), golf klub Golf course Adriatic Savudrija Umag Istria (cca 22 km).

Poloha

Vítejte v krásném slovinském hotelu na poklidném místě nad promenádou v Portoroži v blízkosti moře (cca 150-200 m od pláže). U hotelu se nachází zahrada s piniemi, proto je ideální pro rodiny s dětmi. Hotel je krytým průchodem spojen s komplexem Terme & Wellness LifeClass (sauny, wellness služby, bazén s termální vodou atd.). Město Portorož představuje známé turistické letovisko v JZ části Terstského zálivu, který je nejsevernějším bodem Jaderského moře. Název Portorož v překladu znamená „Přístav růží". Dovolená v Portoroži je plná slunce, moře, oddychu i zábavy s Vašimi blízkými.

Stravování

Ubytování s polopenzí.

Ubytování

Pokoje s příslušenstvím, klimatizace, Wi-Fi připojení, telefon, TV-SAT, mini-bar, trezor. Pokoje dvoulůžkové pro max. 2 osoby (cca 25 –30 m²): obvykle balkón. Rodinný pokoj max. 2 dosp. + 2 děti do 14 let (cca 23 – 31 m²): dvě lůžka pro dospělé osoby + rozkl. pohovka pro děti (viz fotogalerie). V rodinném pokoji mohou být 2 možnosti: rodinný pokoj Dospělý 2+1 tj. 2 dospělí + 1 dítě nebo rodinný pokoj Dospělý 2+2 tj. dospělí + 2 děti. Dvoulůžkový pokoj obsazen 1 osobou - v tabulce cen varianta s výhledem na park, na vyžádání s výhledem na moře.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat