Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Remisens Premium Casa Bel Moretto

Slovinsko, Pobřeží, Portorož

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Depandance Remisens Premium Casa Bel Moretto
Počasí
3 °C - Oblačno
3 °C - Oblačno

Dovolená s dětmi

Stravování

Ubytování s polopenzí.

Popis

Vybavení hotelu: recepce s trezorem, wellness zóna (krytý bazén v hotelu Lucija (cca 150 m do hotelu), venkovní bazén a pláž (cca 250 m od hotelu). Hotel 4* Casa Bel Moretto se nachází nedaleko portorožské zátoky v blízkosti portorožské promenády, cca 250 m od pláže a cca 600 metrů od centra města. Klienti ubyt. v hotelu Casa Bel Moretto využívají restauraci, bar a bazén v hotelu Remisens Premium Metropol.

Ubytování

Pokoje s příslušenstvím (cca 26 m2), TV-SAT, telefon, obvykle balkón. Rodinný pokoj tj. 2x ložnice s dvoulůžkem s propojovacími dveřmi. Check in: od 14 hod., Check out: do 11 hod.

Poloha

Remisens Premium 4* Casa Bel Moretto (býv. Smart Selection hotel 3* Barbara) se nachází nedaleko portorožské zátoky v blízkosti portorožské promenády, cca 250 m od pláže a cca 600 metrů od centra města. Popis pláže: obvykle betonová, u pláže venkovní bazény. Město Portorož představuje známé turistické letovisko v JZ části Terstského zálivu, který je nejsevernějším bodem Jaderského moře. Název Portorož v překladu znamená „Přístav růží". Dovolená v Portoroži je plná slunce, moře, oddychu i zábavy s Vašimi blízkými...

Sport a zábava

Možnost výletů a prohlídky pamětihodností: Piran (cca 2 km), Izola (cca 9 km), jeskyně Postojna Jama a Predjamski grad (cca 72 km), Lipica (cca 45 km), Ljubljana (cca 121 km), Umag (cca 20 km). Možnost golfu: golf klub Lipica (45 km), golf klub Golf course Adriatic Savudrija Umag Istria (cca 22 km).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat