Vyhledat zájezd

Remisens Premium Hotel Roža

Slovinsko, Pobřeží, Portorož

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Roža
Hotel Roža - zkrácené pobyty
Počasí
12 °C - Oblačno

Popis

Recepce, snídaňová jídelna s venkovní terasou, aperitiv bar,  v hotelu Metropol : vnitřní bazén  s ohřívanou mořskou vodou, 3 x vířivka a venkovní bazény, možnost parkování v garážích za poplatek, nachází se zde i Aqua Relax centrum (wellness, sauny a masáže). 

PLÁŽ: betonová asi 200 m od hotelu, u pláže se nacházejí venkovní bazény. Písečná hlavní městská pláž je vzdálená asi 250 m od hotelu, pozvolný přístup do moře.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje 25 m² s balkonem, některé směr moře. Vybavení pokojů: balkon, televize, telefon, psací stůl, minibar, safe, fén, WiFi, koupelna - sprcha nebo vana, klimatizace. Nebo renovované pokoje typu suite 46 m² s terasou nebo balkonem, dvoulůžkové, rozkládací gauč jako přistýlka, vana.  Vybavení: televize, telefon, psací stůl, minibar, safe, fén, kávovar, WiFi, klimatizace. Suites směr moře za příplatek na vyžádání.

Stravování

Polopenze, snídaně formou bufetu v hotelu Roža a večeře formou bufetu  v Grand hotelu Metropol.  

Poloha

Tento hotel se nachází na pobřeží v letovisku Portorož hned vedle Grand hotelu Metropol, ve kterém mohou klienti využívat bohatou nabídku služeb, soukromou placenou pláž a několik venkovních bazénů. V komplexu hotelů je dále kasino, několik restaurací a různá sportovní zařízení, ke kterým patří tenisové kurty. Pouze 1 km od hotelu se nachází autobusová zastávka Lucija a nejbližší vlakové nádraží je v Koperu, 15 km daleko.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat