Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Salinera

Slovinsko, Pobřeží, Strunjan

Strava All inclusive, Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Salinera
Apartmány Salinera II
Hotelresort Salinera
Počasí
27 °C - Možnost bouřky
27 °C - Možnost bouřky
Cena za osobu od 3 975 Kč

Dostupných: 73 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

V komplexu je restaurace, parkoviště, vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, hotelová pláž, plážový bar, Syra wellness centrum se saunami a masážemi, počítačový koutek a připojení k Wi-Fi internetu zdarma. Hosté hotelu mohou využít trezor na recepci. V resortu Salinera se také nachází bioenergický park, který je jako stvořený pro relaxaci těla a duše.
Přírodní: s betonovými plochami, částečně oblázková na opalování, ve vzdálenosti asi 200 m od hotelu.

Sport a zábava

Bazény, tenisové kurty, stolní tenis, široké možnosti výletů, vodní sporty, cykloturistika.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení obědů nebo all inclusive (pouze od 23.6. do 10.9.2017). Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Ljubljana: pro mnohé může být výlet do hlavního města Slovinska velmi lákavým. Je zde spousta barokních i renesančních památek, nádherných tajemných uliček a mnoho dalšího. Návštěva hradu, který je dominantou města, Vám umožní nezapomenutelný výhled na celé město. Mužete využít bezproblémového autobusového spojení.
Info: Check-in: 16.00 hod./ check-out: 11.00 hod.

Poloha

Hotel Salinera se nachází v blízkosti vchodu do střediska. Je obklopen borovým lesem a bohatou středomořskou vegetací. Skládá se ze dvou částí: stará část a nová část, která byla postavena v roce 2006. Letovisko Strunjan leží na jižní straně stejnojmenného, světlými skalami lemovaného poloostrova, který se nachází v polovině cesty mezi Izolou a Portoroží. Z nejvyššího skalního břehu celého pobřeží je nádherný daleký výhled až do Terstu, za jasného počasí je vidět až ke sněhem pokrytým vrcholkům Alp.
Od moře: 200.
Od centra: 300.

Ubytování

Hotel Salinera nabízí ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích některé s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT a vysoušečem vlasů, některé mají klimatizaci a balkon. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, 3*, jednolůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením.
P 1/1 B.
Obsazenost 1 osoba, 4*, jednolůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením, mini bar, trezor, klimatizace, balkon.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, 3*, dvoulůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením.
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, 3*, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky (vhodná pro dítě do 10 let) s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, 4*, dvoulůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením, mini bar, trezor, klimatizace, balkon.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 3 osoby, 4*, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením, mini bar, trezor, klimatizace, balkon.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat