Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Salinera

Slovinsko, Pobřeží, Strunjan

Strava All inclusive, Bez stravy, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Apartmány Salinera
Apartmány Salinera II
Hotelresort Salinera
Počasí
19 °C - Jasno
19 °C - Jasno
Cena za osobu od 3 975 Kč

Dostupných: 39 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

V komplexu je restaurace, parkoviště, vnitřní a venkovní bazén s mořskou vodou, hotelová pláž, plážový bar, Syra wellness centrum se saunami a masážemi, počítačový koutek a připojení k Wi-Fi internetu zdarma. Hosté hotelu mohou využít trezor na recepci. V resortu Salinera se také nachází bioenergický park, který je jako stvořený pro relaxaci těla a duše.
Přírodní: s betonovými plochami, částečně oblázková na opalování, ve vzdálenosti asi 200 m od hotelu.

Sport a zábava

Bazény, tenisové kurty, stolní tenis, široké možnosti výletů, vodní sporty, cykloturistika.

Ubytování

Hotel Salinera nabízí ubytování v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích některé s možností jedné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT a vysoušečem vlasů, některé mají klimatizaci a balkon. Bližší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, 3*, jednolůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením.
P 1/1 B.
Obsazenost 1 osoba, 4*, jednolůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením, mini bar, trezor, klimatizace, balkon.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, 3*, dvoulůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením.
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, 3*, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky (vhodná pro dítě do 10 let) s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, 4*, dvoulůžkový pokoj s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením, mini bar, trezor, klimatizace, balkon.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 3 osoby, 4*, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky s TV/SAT, vysoušečem vlasů a vlastním soc. zařízením, mini bar, trezor, klimatizace, balkon.

Stravování

Polopenze. Možnost dokoupení obědů nebo all inclusive (pouze od 23.6. do 10.9.2017). Doporučujeme také návštěvu místních restaurací.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Ljubljana: pro mnohé může být výlet do hlavního města Slovinska velmi lákavým. Je zde spousta barokních i renesančních památek, nádherných tajemných uliček a mnoho dalšího. Návštěva hradu, který je dominantou města, Vám umožní nezapomenutelný výhled na celé město. Mužete využít bezproblémového autobusového spojení.
Info: Check-in: 16.00 hod./ check-out: 11.00 hod.

Poloha

Hotel Salinera se nachází v blízkosti vchodu do střediska. Je obklopen borovým lesem a bohatou středomořskou vegetací. Skládá se ze dvou částí: stará část a nová část, která byla postavena v roce 2006. Letovisko Strunjan leží na jižní straně stejnojmenného, světlými skalami lemovaného poloostrova, který se nachází v polovině cesty mezi Izolou a Portoroží. Z nejvyššího skalního břehu celého pobřeží je nádherný daleký výhled až do Terstu, za jasného počasí je vidět až ke sněhem pokrytým vrcholkům Alp.
Od moře: 200.
Od centra: 300.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat