Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Slovenija

Slovinsko, Pobřeží, Portorož

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 5 dní, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
4 °C - Oblačno
4 °C - Oblačno

Poloha

Město Portorož představuje známé turistické letovisko v JZ části Terstského zálivu, který je nejsevernějším bodem Jaderského moře. Název Portorož v překladu znamená „Přístav růží". Dovolená v Portoroži je plná slunce, moře, oddychu i zábavy s Vašimi blízkými...

Ubytování

Pokoje s příslušenstvím, klimatizace, Wi-Fi připojení, telefon, mini-bar, trezor, TV-SAT, některé pokoje balkón. Pokoj jednolůžkový (cca 13 – 14 m²), pokoj dvoulůžkový pro max. 2 os. (cca 21-22 m²), rodinný pokoj 2+2 pro 2 dosp. a 2 děti do 14 let na přistýlce (cca 22 – 23 m²). Pokoje s částečným výhledem na moře (Sea Side View) a pokoje s výhledem na moře (Sea View). V hotelu dom. mazlíček za poplatek na vyžádání. Parkování u hotelu za poplatek dle aktuální dostupnosti, garáž na vyžádání za poplatek. Check In: od 14 hod., Check Out: do 11 hod.

Popis

Elegantně vybavený moderní hotel Slovenija 5* po renovaci, který najdeme u portorožské promenády v těsné blízkosti pláže a moře. Popis ubytování: recepce, restaurace, bar, kongresové centrum Portus Congress Centre, přímé propojení s komplexem, který zahrnuje bazén s ohřívanou mořskou vodou.

Sport a zábava

Možnost výletů a prohlídky pamětihodností: Piran (cca 2 km), Izola (cca 9 km), jeskyně Postojna Jama a Predjamski grad (cca 72 km), Lipica (cca 45 km), Ljubljana (cca 121 km), Umag (cca 20 km). Možnost golfu: golf klub Lipica (45 km), golf klub Golf course Adriatic Savudrija Umag Istria (cca 22 km).

Stravování

Snídaně, večeře na vyžádání (poplatek 1.050 Kč/os./1x večeře, poplatek 530 Kč/dítě 3-13,99 let/1x večeře).

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat