Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Depandance Park

Slovinsko, Pobřeží, Portorož

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Hotel Vile Park
Vila Park
Počasí
13 °C - Déšť
13 °C - Déšť

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Depandance Park se nachází ve slovinské oblasti Primorska v letovisku Izola v krásném parku a je ideálním přímořským ubytováním pro rodiny s dětmi, které jistě nejvíce potěší velké pláže s tobogány a animacemi.
Od moře: Asi 200.
Od centra: Asi 1 500.

Popis

V depandanci Park je mimo jiné možnost parkování v garážích (za poplatek), možnost použití sejfů na cennosti na recepci, 24 hodinový servis, možnost platby kartou, v sousedních hotelech, na pláži a v restauraci přístup na internet.
Travnatá, drobný štěrk: pláž Simonov zaliv, vzdálenost asi do 200 m.

Sport a zábava

Ze sportovních aktivit depandace Park nabízí tenis či mini golf, přímo na pláži se pak nachází různé atrakce jako jsou tobogány a skluzavky a různé vyžití pro děti. Hosté mohou využít také wellness služeb v hotelu Mirta.

Ubytování

Tato depandance nabízí ubytování v jednoduše zařízených jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, dvoulůžkové pokoje s možností 1 až 2 přistýlek.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, jednolůžkový pokoj s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře (možno zajistit za příplatek).
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, dvoulůžkový pokoj s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře (možno zajistit za příplatek).
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností jedné přistýlky s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře (možno zajistit za příplatek).
P 1/2+2.
Obsazenost 4 osoby, dvoulůžkový pokoj s možností dvou přistýlek (patrové postele) s TV/SAT a sociálním zařízením. Některé pokoje navíc disponují balkonem a výhledem na moře (možno zajistit za příplatek).

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Pro milovníky historie bude určitě zajímavé navštívit přímo městečko Izola, jehož historické jádro je stěsnáno na malebném poloostrůvku. Původně to byl ostrov, začátkem novověku byl ale spojen s pevninou náspem. V urbanistické a architektonické struktuře je patrný vliv Benátek, pod jehož svrchovanost Izola po dlouhá staletí patřila. Už zdálky vás upoutá charakteristická věž kostela sv. Maura, malebná je marina s jachtami i starými rybářskými bárkami. Najdete tu také muzeum úzkokolejky Parenzana. Jelikož Slovinsko zabírá spíše menší území, není problém navštívit i jiná města, např. Portorož jež je vzdálen zhruba 15 minut autem, případně hodinu lodí. Zajímavostí také je, že Slovinsko je vlastně dvojjazyčné, všechny nápisy jsou zde ve slovinštině a v italštině, oběma jazyky se zde bez problému domluvíte.
Info: Check-in 14:00 / check-out 10:00.

Stravování

Polopenze, za poplatek je možné doobjednat plnou penzi či dokonce stravování all inclusive.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Slovinsko v lokalitě Pobřeží nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat