Vyhledat zájezd

Hotel Vile Park

Slovinsko, Pobřeží, Portorož

Hotel Vile Park (hlavní fotografie)

10% sleva až

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní, 11 dní, 15 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Další názvy
Depandance Park
Vila Park
Počasí
32 °C - Jasno
32 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 579 Kč

Dostupných: 1 094 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Dovolená a aquapark

Poloha

Hotel Vile Park je součástí komplexu St. Bernardin Resort a nabízí ubytování ve čtyřech vilách - Galeb, Galeja, Orada a Nimfa. Nechybí zde bohaté vyžití ve venkovních bazénech, obchůdcích, restauracích, barech či kasínu. Hotel leží v západní části Portorože, do jehož centra se dostanete krátkou procházkou podél moře.
Od moře: Asi 150.
Od centra: Asi 2 000.

Popis

Obchůdky, restaurace, rybí restaurace, taverna, parkování, venkovní bazén, vodní park Laguna Bernardin u hotelu Histrion (vstup v ceně, různé vodní aktivity a atrakce, bazény s teplou a studenou vodou, bazénky pro děti, vířivky). Aquapark je otevřený po celý rok, v létě je navíc propojený s venkovními bazény. Možnost návštěvy kasína Bernardin a Portorož (vstup v ceně). Novinka: Wi-Fi internet na všech pokojích, v ceně!.
Betonová: hotelová pláž vzdálená asi 150 m od hotelu. Betonové a travnaté plochy na opalování. V centru Portorože podél promenády se nacházejí i uměle vytvořené písečné pláže.

Ubytování

Hotel Vile Park nabízí příjemné ubytování hotelového stylu. Jsou zde jedno a dvoulůžkové pokoje s balkonem nebo bez, některé s možností jedné přistýlky. Pokoje mají vlastní soc. zařízení, telefon a TV/SAT, rádio, fén. Bližšší popis každého typu pokoje naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
P 1/2.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, psacím stolem, fénem a připojením k wi-fi internetu.
P 1/2 B.
Obsazenost 2 osoby, 2-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, psacím stolem, fénem a připojením k wi-fi internetu, balkon.
P 1/2+1.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, psacím stolem, fénem a připojením k wi-fi internetu.
P 1/2+1 B.
Obsazenost 3 osoby, 2-lůžkový pokoj s přistýlkou, s vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, psacím stolem, fénem a připojením k wi-fi internetu, balkon.
P 1/1.
Obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, psacím stolem, fénem a připojením k wi-fi internetu.
P 1/1 B.
Obsazenost 1 osoba, 1-lůžkový pokoj s vlastním soc. zařízením, telefonem, TV/SAT, psacím stolem, fénem a připojením k wi-fi internetu, balkon.

Stravování

Polopenze – snídaně a večeře je servírována v hotelu Histrion.

Ostatní

10% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2017.
Tipy: Strunjan: je těžké popsat krásu, malebnost a atraktivitu této pěší stezky. Člověk to prostě musí prožít na vlastní kůži. Stezka vede podél jednoho z nejvyšších útesů na Jadranu a podél krásného chráněného území. Není ovšem chráněna sama a tato skutečnost musí být brana v úvahu. Ljubljana: pro mnohé může být výlet do hlavního města Slovinska velmi lákavým. Je zde spousta barokních i renesančních památek, nádherných tajemných uliček a mnoho dalšího. Návštěva hradu, který je dominantou města, Vám umožní nezapomenutelný výhled na celé město. Mužete využít bezproblémového autobusového spojení. Postojnska jama: největší krasová jeskyně v Evropě s asi 20-ti kilometry podzemních chodeb a galerií. Na prohlídku Vás odveze vláček, ve viváriu Proteus poznáte podzemní svět zvířat. Nedaleko taktéž jeskyně Škocjanske jame.
Info: Check-in 14.00 hod. / check-out: 10.00 hod.

Sport a zábava

Venkovní bazény, vodní park Laguna Bernardin u hotelu Histrion, obchůdky, restaurace, bary, kasíno. V centru Portorože se také nachází různá skákadla a hřiště pro děti, mini-golf, možnost zapůjčení jízdních kol, tenisové kurty apod.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat