Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Bioterme

Slovinsko, Pomurje, Ljutomer

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
8 °C - Jasno
8 °C - Jasno
Cena za osobu od 2 580 Kč

Dostupných: 251 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Ubytování

Tento čtyřhvězdičkový hotel má pouze 52 dvoulůžkových pokojů, 7 rodinných pokojů a 2 apartmány. Moderně vybavené pokoje mají vždy WC, koupelnu, klimatizaci, SAT TV, balkon, možnost 1 přistýlky, Wi-Fi připojení. Rodinné pokoje mají 1 ložnici a 1 pokoj s pohovkou pro 2 děti a možnost jedné přistýlky, tedy obsazenost 2+3. Za rodinný pokoj se platí příplatek 420 Kč/pokoj/noc. Parkování je zdarma před hotelem na parkovišti, garáž za poplatek. 

Popis

Termální park, bazény: celková plocha bazénů je 2000 m2.

Venkovní část se skládá z devíti bazénů (1400 m2) s teplotou vody od 27 do 36°C. K dispozici je divkoá řeka, vířivky, dětský bazén, releaxační bazén, plochy pro opalování, zelené trávníky... venkovní část bazénů včetně venkovního hotelového bazénu je otevřena vždy od 15.6. do 15.9.

Vnitřní část je krytá a skládá se z pěti bazénů o celkové ploše 600 m2.  Teplota vnitřních bazénů je mezi 29 až 36°C.  Vnitřní část bazénů má celoroční provoz.

V rámci wellnes je k dispozici několik saun (finská, bylinná, infračervená, turecká), odpočívárna, bazén pro ochlazení s teplotou vody 19°C. Je možné zakoupit další služby jak pro jednotlivce tak pro páry (masáže, vířivku, pedikuru, vlasovou kosmetiku...).

Stravování

Stravování formou polopenze je v hotelové restauraci (snídaně, večeře).

Poloha

Balíček služeb Víkend v termálech obsahuje:ubytování s polopenzí na vybraný počet nocí za osobuneomezené koupání v bazénech od 8.00 do 19.00 a o víkendu do 22.00koupání i v den odjezdužupan po dobu pobytu (neplatí v den odjezdu, možno pronajmout)vstup do světa saunvstup do fitnessWi-Fi zdarma v pokoji a v Lobby baruparkování před hotelem
Moderní hotel Bioterme**** se nachází v klidné části Slovinska, v regionu Pomurje, jen 21 km od města Ptuj. Je postaven na kraji vesničky Moravci v Slovinskih goricah, vzdálenost z Mikulova je zhruba 370 km. Tento čtyřhvězdičkový hotel má pouze 52 dvoulůžkových pokojů, 7 rodinných pokojů a 2 apartmány. Moderně vybavené pokoje mají vždy WC, koupelnu, klimatizaci, SAT TV, balkon, možnost 1 přistýlky, Wi-Fi připojení. Rodinné pokoje mají 1 ložnici a 1 pokoj s pohovkou pro 2 děti a možnost jedné přistýlky, tedy obsazenost 2+3. Za rodinný pokoj se platí příplatek 420 Kč/pokoj/noc. Parkování je zdarma před hotelem na parkovišti, garáž za poplatek. .Balíček služeb 2 noci v termálech obsahuje:ubytování s polopenzí na vybraný počet nocí za osobuneomezené koupání v bazénech od 8.00 do 19.00 a o víkendu do 22.00koupání i v den odjezdužupan po dobu pobytu (neplatí v den odjezdu, možno pronajmout)vstup do světa saunvstup do fitnessWi-Fi zdarma v pokoji a v Lobby baruparkování před hotelem
Moderní hotel Bioterme**** se nachází v klidné části Slovinska, v regionu Pomurje, jen 21 km od města Ptuj. Je postaven na kraji vesničky Moravci v Slovinskih goricah, vzdálenost z Mikulova je zhruba 370 km. Tento čtyřhvězdičkový hotel má pouze 52 dvoulůžkových pokojů, 7 rodinných pokojů a 2 apartmány. Moderně vybavené pokoje mají vždy WC, koupelnu, klimatizaci, SAT TV, balkon, možnost 1 přistýlky, Wi-Fi připojení. Rodinné pokoje mají 1 ložnici a 1 pokoj s pohovkou pro 2 děti a možnost jedné přistýlky, tedy obsazenost 2+3. Za rodinný pokoj se platí příplatek 420 Kč/pokoj/noc. Parkování je zdarma před hotelem na parkovišti, garáž za poplatek. .Balíček služeb Vánoce v termálech obsahuje:ubytování s polopenzí na vybraný počet nocí za osobuneomezené koupání v bazénech od 8.00 do 21.00 a o víkendu (pátek, sobota) do 22.00koupání i v den odjezdužupan po dobu pobytu (neplatí v den odjezdu, možno pronajmout)vstup do světa saunvstup do fitnessWi-Fi zdarma v pokoji a v Lobby baruparkování před hotelem
Moderní hotel Bioterme**** se nachází v klidné části Slovinska, v regionu Pomurje, jen 21 km od města Ptuj. Je postaven na kraji vesničky Moravci v Slovinskih goricah, vzdálenost z Mikulova je zhruba 370 km. Tento čtyřhvězdičkový hotel má pouze 52 dvoulůžkových pokojů, 7 rodinných pokojů a 2 apartmány. Moderně vybavené pokoje mají vždy WC, koupelnu, klimatizaci, SAT TV, balkon, možnost 1 přistýlky, Wi-Fi připojení. Rodinné pokoje mají 1 ložnici a 1 pokoj s pohovkou pro 2 děti a možnost jedné přistýlky, tedy obsazenost 2+3. Za rodinný pokoj se platí příplatek 420 Kč/pokoj/noc. Parkování je zdarma před hotelem na parkovišti, garáž za poplatek.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat