Vyhledat zájezd

Bungalovy Ptuj

Slovinsko, Ptuj

Bungalovy Ptuj (hlavní fotografie)

8% sleva až

Strava Polopenze
Ubytování Studio I Apartmán
Délka pobytu 5 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Počasí
10 °C - Zataženo
Cena za osobu od 4 591 Kč

Dostupných: 72 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Popis

Hostům je k dispozici u Grand hotelu Primus centrální restaurace, kavárna, bar, tenisové kurty, stolní tenis, minigolf, hřiště na míčové hry – volejbal, basketbal, házenou, fotbal, bowling, golfové hřiště, animace.
Zdarma: vstup do Thermal Parku (dvakrát denně ) -vzdáleného cca 200 m od bungalovů, který nabízí vodní plochu o rozloze 4200 m2 a největší systém skluzavek ve Slovinsku, vodní svět nabízí šest vnitřních a šest venkovních bazénů a několik druhů saun, parkoviště.
Za poplatek: masáže, zábaly a další terapie; klienti mají zvýhodněnou cenu vstupů do bazénů a wellness v hotelu Grand Primus.

Ubytování

Bungalovy s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV, telefonem, trezorem a radiem. Bungalovy vhodné až pro čtyři osoby.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře se podávají formou bufetu v restauraci Zila, který se nachází cca 150 m od bungalovů.

Poloha

Bungalovy se nachází v nejstarším slovinském městě Ptuj, které je mimo jiné známé pro své léčivé termální prameny, které jsou užívány především k léčbě pohybového ústrojí, neurologického onemocnění a na rehabilitaci revmatických a degenerativních onemocnění. Město s bohatou historií nabízí nespočetné množství možností k podnikání výletů a je vhodným výchozím bodem k pěší turistice, ale i cykloturistice. Bungalovy se nachází v bezprostřední blízkosti, cca 200 m od termálních lázní Ptuj a cca 1 km od centra města.

Ostatní

Jednoduše zařízené bungalovy nacházející se v nejstarším slovinském městě Ptuj jsou ideálním místem ke strávení odpočinkové relaxační dovolené v termálních lázních a zároveň k aktivní dovolené. Bungalovy doporučujeme klientům všech věkových kategorií, ale i rodinám s dětmi.
gps: 46.421921,15.856178

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat