Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Vesna

Slovinsko, Savinjsko, Topolšica

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 6 dní, 8 dní
Doprava Vlastní
Další názvy
Hotel Vesna [chybi obr]
Počasí
21 °C - Možnost deště
Cena za osobu od 2 300 Kč

Dostupných: 16 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Poloha

Balíček služeb zahrnuje:ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji dle typu v hotelu Vesnaneomezené koupání v bazénovém komplexu v hotelu Vesnažupan po dobu pobytucvičení s cvičitelem v tělocvičně nebo v bazénusauna v hotelu Vesnasportovní a animační programy dle aktuální nabídky hoteluWiFi zdarmaDalší hotelové služby za příplatek, bližší informace na recepci
Hotel Vesna*** je středem termálního resortu Topolšica. V v prostorném a pohodlném hotelu se odehrávají veškeré kulturní a společenské akce. Hotelový komplex má venkovní i vnitřní bazény s termální vodou, finskou a infra saunou, turecké lázně, solarium. Vnitřní bazén má déku 25 m, teplota vody je cca 30° C. V hotelu jsou 2 restaurace, které zajišťují občerstvení pro všechny hosty.

Stravování

Plná penze.

Popis

V prostorném a pohodlném hotelu se odehrávají veškeré kulturní a společenské akce. Hotelový komplex má venkovní i vnitřní bazény s termální vodou, finskou a infra saunou, turecké lázně, solarium. Vnitřní bazén má déku 25 m, teplota vody je cca 30° C. V hotelu jsou 2 restaurace, které zajišťují občerstvení pro všechny hosty.

Bazény, wellness: celoroční bazény se rozkládají na ploše 1 760 m2 a plocha pro oplaování má více jak 10 000 m2. V srdci hotelu se nachází městečko vodních atrakcí pro celou rodinu. Teplé prameny, bazén pro děti, masážní sprchy, pravá římská koupel, vířivka..Vodní park Zora se otvírá s prvními letními paprsky a k dispozici jsou termální bazény, bazén s přelivem, vodní atrakce, tobogány  animační programy. Teplota vnitřních bazénů je 31°C, venkovní bazén, který je propojen s vnitřním, má teplotu 34°C. Vířivka má 35°C. Teplota vody ve vodním parku je od 28 do 30°C. Je otevřen zhruba ods května do září, vždy záleží na teplotě vzduchu.Wellness centrum Zala je moderní chrám relaxace, odpočinku a zdraví. K dispozici jsou sauny, masážní a kosmetické prostory, fitnes. Pro náročné hosty nabízíme možnost 3 privátních wellness prostorů v duchu starého Říma, tajemství Orientu nebo romantické japonské tradice.

Ubytování

Prostorné standard pokoje (cca 23 m2) nabízejí vše, co potřebujete pro pohodlný pobyt (TV, telefon, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, s balkonem nebo bez balkonu, jsou ve starší části hotelu. Pokoje Plus jsou větší (cca 25 m2) má vždy balkon, fén, mini bar, WiFi a nacházejí se v nové části hotelu. Možnost pronájmu županu 3 Eur/den - platba na místě. Pobytová taxa 1,27  EUR na osobu a den - platba na místě.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat