Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Zdraviliški Dvor

Slovinsko, Savinjsko, Rimske Toplice

Strava Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny
Doprava Vlastní
Počasí
-1 °C - Zataženo
-1 °C - Zataženo
Cena za osobu od 2 990 Kč

Dostupných: 98 zájezdů Zobrazit zájezdy

Lázně a wellness

Poloha

Hotel Zdravilišli Dvor se nachází v hotelovém komplexu společně s hotelem Rimski Dvor a Sofijin Dvor.

Popis

Bazény s termální vodou (po-pá 8.00 - 22.00, sobota-neděle 7.00-22.00):vnitřní bazén s termální vodou má teplotu 32°C4 vnitřní masážní bazény s vodními lůžky, teplota termální vody 35°Cvenkovní panoramatický bazén (propojen s vnitřním bazénem), teplota termální vody 32°C3 venkovní masážní bazény s vodními lůžky i posezením, teplota termální vody 35°C.

Termální voda se nachází zhruba 1000 pod povrchem země, voda z pramene Amalije má teplotu 38,4°C a voda z Římského pramene má teplotu 36,3°C. Jedná se o nejbohatší a nejvíce léčivou vodu ve Slovinsku (na základě všech testů a obdržených licencí) Na místě se platí pobytová taxa ve výši 1,27 EUR na osobu a den - platba na místě.

Ubytování

Hotel klientům nabízí 76 dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky, které nabízejí veškerý komfort pro získání nové životní energie. Pokoje mají koupelnu (sprcha nebo vana), WC, LCD TV, telefon, minibar, sejf, klimatizaci, připojení na internet. K dispozici jsou i pokoje pro osoby tělesně postižené - na vyžádání klientů. Hosté mají k dispozici: A la carte restauraci Sofija, kavárna princezny Viktorie, restaurace císaře Ferdinanda, Lounge bar, bar u bazénu.

Stravování

Stravování je formou polopenze (snídaně, večeře).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat