Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Park

Slovinsko, Terme Dobrna

Strava Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní
Doprava Autobusová , Vlastní
Počasí
2 °C - Zataženo
2 °C - Zataženo
Cena za osobu od 2 090 Kč

Dostupných: 3 169 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Lázně a wellness

Stravování

Polopenze formou bufetu. Možnost dokoupení plné penze.Pobytová taxa ve výši 1,27 EUR na osobu a den se platí na místě.V hotelu se nachází internetový koutek s bezplatným internetovým připojení. PŘÍRODNÍ FAKTORY: V Lázních Dobrna jsou tři hlavní léčivé složky uznané Ministerstvem zdravotnictví Slovinské republiky: termální voda, bahno a rašelina.CENTRUM KRÁSY A MASÁŽÍ »HIŠA NA TRAVNIKU«: V Lázních Dobrna funguje špičkové centrum krásy a masáží »HIŠA NA TRAVNIKU«. Nejmodernější přístroje k péči o tělo a obličej se tu snoubí s historií v podobě již tradičních dotyků nejlepších masérů – vše pro Vaše rozmazlování, uvolnění a probuzení vnitřní krásy, kterou v sobě skrýváte. Centrum »HIŠA NA TRAVNIKU« nabízí: masáže a uvolňující rituály, ayurvedu, péči a čištění obličeje, líčení, péči o tělo, péči dlaní a chodidel, formování těla, programy na uvolnění a hýčkání, programy na formování těla.CENTRUM SAUN »DEŽELA SAVN«: »Dežela savn« se rozprostírá na 500 m2. Energie pozitivních krystalů na Vás zapůsobí stejně blahodárně jako tradice uvolnění a čištění organismu v naší oáze klidu, osvěžení a uvolnění. Výběr krystalů, po kterých jsme sauny pojmenovali, představuje krátké seznámení s krystalovými minerály, které ukrývá a odkrývá země.BAZÉNY: Termální bazény jsou Vám k dispozici v hotelu Vita a v Lázeňském domě. Hlavní účinkující látkou v Lázních Dobrna je alkalická termální voda s teplotou u pramene okolo 35 až 36,5 °C obsahující přiměřené množství vápníku, hořčíku a hydrogenuhličitanu. Po celá desetiletí ji používáme k posílení organizmu a zlepšení celkové psychofyzické kondice jednotlivců i skupin. Hlavní účinkující látkou je vápník – hořčík hydrogenuhličitá alkalická akratoterma o teplotě od 35 do 36,5 °C. Ministerstvo zdravotnictví potvrdilo termální vodu jako přírodní léčivý faktor.TEPLOTA VODY:.

Popis

Bazény s lázeňskou termální vodou v hotelu Vita - vnitřní bazén s teplotou 32 °C • venkovní bazén s teplotou 28 – 29 ˚C • vnitřní dětský bazén s teplotou 32 ˚C • venkovní dětský bazén s teplotou 32 ˚C • perličková koupel s teplotou 35 – 36 ˚C • perličková koupel v centru saun s teplotou 35 ˚C • ochlazovací bazén v centru saun 17 ˚C • koupele 32 – 34 ˚C.Lázeňský dům: koupele 32 – 34 °C • bazén 32 °C.

Poloha

Balíček služeb Silvestr 2017 obsahuje:nocleh ve dvoulůžkovém pokoji za osobu na vybraný počet nocípolopenzi (snídaně, večeře formou bufetu) na vybraný počet nocíSilvestrovský ples 31. 12. 2017 s gala večeří a živou hudbou (místo večeře v rámci polopenze)1.1. 2018 novoroční ples v Cafe & Restaurant May s živou hudbou (hotel Vita)novoroční přípitekneomezené koupání v bazénech s léčivou termální vodou v hotelu Vitavodní aerobik (pondělí - sobota)volný vstup do fitnessživá hudba v  Cafe & Restaurant May (pátek, sobota)1 x vstup do Světa saunanimační program dle nabídky hotelubezplatné parkování v bezprostřední blízkosti ubytovánízdarma WiFi.
HOTEL PARK *** - HOTEL PRO AKTIVNĚ STRÁVENOU DOVOLENOUHotel byl postaven roku 1875 a roku 2008 naposledy rekonstruován. Leží 300 m od hotelu Vita. Zařízení bude vyhovovat všem, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Je zde fitness, společenská místnost, individuální sauny a prostory k odpočinku, samoobslužná restaurace. Pokoje jsou vybaveny telefonem, pay TV (Quadriga systém: CD, filmy, pohádky, internet…), WC, koupelnou, fénem na vlasy a možností bezplatného bezdrátového internetového připojení. Podkrovní pokoje klimatizovány.V hotelu Park mohou za poplatek pobývat i malí domácí mazlíčci.Balíček služeb Krátký odpočinek obsahuje:2x nocleh ve dvoulůžkovém pokoji2x polopenze (snídaně, večeře) formou bohatého bufetukoupací župan po dobu pobytuneomezené koupání v bazénech s léčivou termální vodou v hotelu Vitadenně aerobik v bazénu (pondělí - sobota)ranní gymnastikaanimační program dle nabídky hotelubezplatné parkování v blízkosti hoteluživá taneční hudba v kavárně hotelu Vita
HOTEL PARK *** - HOTEL PRO AKTIVNĚ STRÁVENOU DOVOLENOUHotel byl postaven roku 1875 a roku 2008 naposledy rekonstruován. Leží 300 m od hotelu Vita. Zařízení bude vyhovovat všem, kteří chtějí svůj volný čas trávit aktivně. Je zde fitness, společenská místnost, individuální sauny a prostory k odpočinku, samoobslužná restaurace. Pokoje jsou vybaveny telefonem, pay TV (Quadriga systém: CD, filmy, pohádky, internet…), WC, koupelnou, fénem na vlasy a možností bezplatného bezdrátového internetového připojení. Podkrovní pokoje klimatizovány.V hotelu Park mohou za poplatek pobývat i malí domácí mazlíčci.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, na pokojích je telefon, TV, trezor, minibar, WC, koupelna, fén na vlasy. Jednolůžkový pokoj s možností přistýlky pro 1 dosp. osobu a dítě do 15 let věku.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat