Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Hotel Marbella Playa

Španělsko, Andalusie, Costa del Sol - Marbella

Hotel Marbella Playa (hlavní fotografie)
 • Hotel Marbella Playa (fotografie 2)
 • Hotel Marbella Playa (fotografie 3)
 • Hotel Marbella Playa (fotografie 4)
 • Hotel Marbella Playa (fotografie 5)Přejít
  do galerie
Zájezd je volný! Vyprodáno
Strava All inclusive
Ubytování Hotel
Termín 12. 6. (So)– 22. 6. (Út)
Délka pobytu 11 dní, 10 nocí
Odlet z Praha
Návrat do Praha
Kód zájezdu 210461325953
Počasí
31 °C – Skoro jasno
Počasí
31 °C – Skoro jasno
Cena za osobu od 40 590

Přidat k porovnáníPorovnávač Rezervovat Pokračovat

Pobyty u moře Dovolená s dětmi

Poloha

Přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře letovisko Marbella 9 km od hotelu (autobusové spojení) v okolí několik obchůdků a restaurací transfer z letiště cca 50 minut.
Velmi netradiční hotelový komplex, navržený ve stylu typické andaluské vesničky, se rozkládá přímo u několik km dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, v klidné – rezidenční části letoviska Marbella. Centrum letoviska Marbella 9 km od hotelu, luxusní přístav Puerto Banus (bary, restaurace, nespočet obchůdků) 12 km od hotelu. Zastávka autobusové linky zajištující spojení do centra střediska Marbella či Fuengirola (24 km) leží na hlavní silnici, cca 300 metrů od hotelu. V blízkosti hotelu najdete několik restaurací, drobné nákupní možnosti, lékárna. Letiště v Malaze je vzdáleno asi 45 km – transfer do hotelu trvá asi 50 minut.

Popis

4* komplex nabízí ubytování v celkem 329 pokojích a skládá se z hlavní budovy a přízemních bungalovů, umístěných v udržované tropické zahradě s mnoha půvabnými zákoutími, náměstíčky, fontánami a křivolakými uličkami. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), místnost na zavazadla, lobby bar, WiFi připojení v lobby (30 minut denně zdarma), parkoviště (za poplatek). V hlavní budově bufetová restaurace El Mirador s panoramatickým výhledem na pláž, Al Andalus bar, obchod se suvenýry, internetový koutek (za poplatek), vnitřní bazén (mimo hlavní sezónu), kadeřnictví (za poplatek), fitness, výtah. V palmovém háji mezi hlavní budovou a pláží venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, jacuzzi (pouze pro klienty od 16ti let), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové osušky (za poplatek), dětské hřiště, bar u bazénu. Plážový servis – lehátka a slunečníky a plážový bar (za poplatek, nejsou zahrnuty v All Inclusive). Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti každého věku (Delfi Club – Mini, Junior, Teen) i dospělé (Maxi Club). Sportovní vyžití: jóga, zumba, aerobic, stretching, aquagym, lukostřelba, minigolf (vratná záloha na vybavení), petanque, stolní tenis (vratná záloha na vybavení), šipky, vodní pólo, tenis (za poplatek). WiFi připojení v areálu hotelu nebo nad rámec 30 minut denně za poplatek.

Sport a zábava

Pěkný bazén v zahradě obklopený palmovým hájem.
V palmovém háji mezi hlavní budovou a pláží venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, jacuzzi (pouze pro klienty od 16ti let), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Netradiční hotelový komplex ve stylu typické andaluské vesničky.
Komplex vystavěný v rozlehlé tropické zahradě, navržený ve stylu typických andaluských vesniček s četnými romantickými zákoutími, náměstíčky, fontánami,.

Ubytování

STANDARD 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou rozmístěny v přízemních bungalovech v tropické zahradě. Pokoje disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.SEA VIEW (s výhledem na moře) 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,05×2m). Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje jsou umístěny v hlavní budově a mají balkon s výhledem na moře. Vybavené jsou shodně jako pokoje standard individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek).SUPERIOR 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou umístěny v přízemních bungalovech, v blízkosti palmového háje a pláže. Vybaveny jsou moderním nábytkem a disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.
POKOJ STANDARD.
2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou rozmístěny v přízemních bungalovech v tropické zahradě. Pokoje disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.
POKOJ SEA VIEW (s výhledem na moře).
2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,05×2m). Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje jsou umístěny v hlavní budově a mají balkon s výhledem na moře. Vybavené jsou shodně jako pokoje standard individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek).
POKOJ SUPERIOR.
2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou umístěny v přízemních bungalovech, v blízkosti palmového háje a pláže. Vybaveny jsou moderním nábytkem a disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All Inclusive (za příplatek).All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké občerstvení během dne – tapas, chipsy a zmrzlina v baru u bazénu – sleva na konzumaci v plážovém baru.

Ostatní

 • Tento komplex se nachází přímo u pláže a má okouzlující vzhled andaluské vesničky. Hotel nabízí skvělé zázemí, především bazén s výhledem na pláž, která je ideálním místem k odpočinku. Hotel je ideální volbou pro páry nebo klienty, kteří hledají relaxaci přímo u moře a na okraji městečka Marbella.
Rychlý přehled:
 • Oblíbený hotel ve stylu andaluské vesničky ubytování v přízemních bungalovech pěkný bazén v zahradě obklopený palmami možnost plné penze či All inclusvie.
 • Oblíbený hotel s výbornými službami vystavěný v tradičním andaluském stylu. Pro svoji klidnou atmosféru a mnohá romantická zákoutí doporučujeme zejména pro páry či starší klientelu, která nehledá rušný hotel v živém centru letoviska.
 • Www.playasenator.com.

Doplnit údaje o objednateli

Vyberte

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

V případě uplatnění voucheru od CK prosím před provedením platby kontaktujte náš helpdesk přes chat na stránce travelportal.cz, emailem na vasedovolena@travelportal.cz nebo telefonicky na +420 234 121 121 od pondělí do pátku mezi 8–18 hod., děkujeme.

Zpět na výběr termínů

Do tohoto hotelu nabízíme celkem 615 zájezdů.

Upřesnit termín

Vašemu výběru odpovídá 615 zájezdů.

Data odletu/odjezdu
Přidat k porovnání 12. 6. – 15. 6. (4 dny)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 20 260 Kč Rezervovat Pokračovat
od 20 260 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 15. 6. (4 dny)
Praha Polopenze
Praha Polopenze od 17 590 Kč Rezervovat Pokračovat
od 17 590 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 15. 6. (4 dny)
Praha Plná penze
Praha Plná penze od 18 760 Kč Rezervovat Pokračovat
od 18 760 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 19. 6. (8 dní)
Praha Polopenze
Praha Polopenze od 25 590 Kč Rezervovat Pokračovat
od 25 590 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 19. 6. (8 dní)
Praha Plná penze
Praha Plná penze od 28 320 Kč Rezervovat Pokračovat
od 28 320 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 19. 6. (8 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 31 820 Kč Rezervovat Pokračovat
od 31 820 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 22. 6. (11 dní)
Praha Plná penze
Praha Plná penze od 35 590 Kč Rezervovat Pokračovat
od 35 590 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 22. 6. (11 dní)
Praha All inclusive
Praha All inclusive od 40 590 Kč Rezervovat Pokračovat
od 40 590 Kč
Přidat k porovnání 12. 6. – 22. 6. (11 dní)
Praha Polopenze
Praha Polopenze od 31 690 Kč Rezervovat Pokračovat
od 31 690 Kč
Přidat k porovnání 13. 6. – 17. 6. (5 dní)
Praha Polopenze
Praha Polopenze od 20 090 Kč Rezervovat Pokračovat
od 20 090 Kč

Poloha

Přímo u písčité pláže s pozvolným vstupem do moře letovisko Marbella 9 km od hotelu (autobusové spojení) v okolí několik obchůdků a restaurací transfer z letiště cca 50 minut.
Velmi netradiční hotelový komplex, navržený ve stylu typické andaluské vesničky, se rozkládá přímo u několik km dlouhé písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, v klidné – rezidenční části letoviska Marbella. Centrum letoviska Marbella 9 km od hotelu, luxusní přístav Puerto Banus (bary, restaurace, nespočet obchůdků) 12 km od hotelu. Zastávka autobusové linky zajištující spojení do centra střediska Marbella či Fuengirola (24 km) leží na hlavní silnici, cca 300 metrů od hotelu. V blízkosti hotelu najdete několik restaurací, drobné nákupní možnosti, lékárna. Letiště v Malaze je vzdáleno asi 45 km – transfer do hotelu trvá asi 50 minut.

Popis

4* komplex nabízí ubytování v celkem 329 pokojích a skládá se z hlavní budovy a přízemních bungalovů, umístěných v udržované tropické zahradě s mnoha půvabnými zákoutími, náměstíčky, fontánami a křivolakými uličkami. Hotel nabízí vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), místnost na zavazadla, lobby bar, WiFi připojení v lobby (30 minut denně zdarma), parkoviště (za poplatek). V hlavní budově bufetová restaurace El Mirador s panoramatickým výhledem na pláž, Al Andalus bar, obchod se suvenýry, internetový koutek (za poplatek), vnitřní bazén (mimo hlavní sezónu), kadeřnictví (za poplatek), fitness, výtah. V palmovém háji mezi hlavní budovou a pláží venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, jacuzzi (pouze pro klienty od 16ti let), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové osušky (za poplatek), dětské hřiště, bar u bazénu. Plážový servis – lehátka a slunečníky a plážový bar (za poplatek, nejsou zahrnuty v All Inclusive). Hotel pořádá denní i večerní animační programy pro děti každého věku (Delfi Club – Mini, Junior, Teen) i dospělé (Maxi Club). Sportovní vyžití: jóga, zumba, aerobic, stretching, aquagym, lukostřelba, minigolf (vratná záloha na vybavení), petanque, stolní tenis (vratná záloha na vybavení), šipky, vodní pólo, tenis (za poplatek). WiFi připojení v areálu hotelu nebo nad rámec 30 minut denně za poplatek.

Sport a zábava

Pěkný bazén v zahradě obklopený palmovým hájem.
V palmovém háji mezi hlavní budovou a pláží venkovní bazén se skluzavkami, dětský bazén, jacuzzi (pouze pro klienty od 16ti let), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.
Netradiční hotelový komplex ve stylu typické andaluské vesničky.
Komplex vystavěný v rozlehlé tropické zahradě, navržený ve stylu typických andaluských vesniček s četnými romantickými zákoutími, náměstíčky, fontánami,.

Ubytování

STANDARD 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou rozmístěny v přízemních bungalovech v tropické zahradě. Pokoje disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.SEA VIEW (s výhledem na moře) 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,05×2m). Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje jsou umístěny v hlavní budově a mají balkon s výhledem na moře. Vybavené jsou shodně jako pokoje standard individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek).SUPERIOR 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou umístěny v přízemních bungalovech, v blízkosti palmového háje a pláže. Vybaveny jsou moderním nábytkem a disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.
POKOJ STANDARD.
2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou rozmístěny v přízemních bungalovech v tropické zahradě. Pokoje disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.
POKOJ SEA VIEW (s výhledem na moře).
2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,05×2m). Maximální obsaditelnost 2 dospělé osoby. Pokoje jsou umístěny v hlavní budově a mají balkon s výhledem na moře. Vybavené jsou shodně jako pokoje standard individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek).
POKOJ SUPERIOR.
2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,35×2m). Maximální obsaditelnost 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé osoby + 2 děti. Pokoje jsou umístěny v přízemních bungalovech, v blízkosti palmového háje a pláže. Vybaveny jsou moderním nábytkem a disponují individuální klimatizací, stropním ventilátorem, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a terasou.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu, možnost dokoupení plné penze nebo All Inclusive (za příplatek).All Inclusive - plná penze formou bufetu vč. nápojů (voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno) - místní alkoholické a nealkoholické nápoje v baru (dle aktuální otevírací doby) - lehké občerstvení během dne – tapas, chipsy a zmrzlina v baru u bazénu – sleva na konzumaci v plážovém baru.

Ostatní

 • Tento komplex se nachází přímo u pláže a má okouzlující vzhled andaluské vesničky. Hotel nabízí skvělé zázemí, především bazén s výhledem na pláž, která je ideálním místem k odpočinku. Hotel je ideální volbou pro páry nebo klienty, kteří hledají relaxaci přímo u moře a na okraji městečka Marbella.
Rychlý přehled:
 • Oblíbený hotel ve stylu andaluské vesničky ubytování v přízemních bungalovech pěkný bazén v zahradě obklopený palmami možnost plné penze či All inclusvie.
 • Oblíbený hotel s výbornými službami vystavěný v tradičním andaluském stylu. Pro svoji klidnou atmosféru a mnohá romantická zákoutí doporučujeme zejména pro páry či starší klientelu, která nehledá rušný hotel v živém centru letoviska.
 • Www.playasenator.com.

Partner

Partnerem tohoto zájezdu je

Destinace

Zpět na výsledky vyhledávání

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat