Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Barcelona letecky s koupáním v letovisku Sitges

Španělsko, Barcelona

Barcelona letecky s koupáním v letovisku Sitges (hlavní fotografie)

15% sleva až

Strava Dle programu, Snídaně
Ubytování Dle popisu
Délka pobytu 2 dny, 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 10 dní
Doprava Autobusová , Letecká
Další názvy
Barcelona
Barcelona - Easy Fly
Barcelona - kouzlo metropole Katalánska
Barcelona - metropole Katalánska, čtyřdenní letecký eurovíned s možností návštěvy kláštera Montserra
...
Počasí
23 °C - Oblačno
23 °C - Oblačno
Cena za osobu od 4 790 Kč

Dostupných: 43 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi Poznávací zájezdy Eurovíkendy

Popis

Vydejte se s námi do pulzující metropole Katalánska, pokladnice umění a architektury všech různých stylů, dějiště slavných olympijských her v roce 1992 – dvoumilionové Barcelony Nechte se unášet rytmem přístavního města za zvuků španělských kytar, vychutnejte si kávu v kavárničkách starého města nebo se vydejte na nákupy po elegantních městských bulvárech.  Termíny | 9.–13. června | 15.–19. září 2017 (5 dní/4 noci v hotelu v Barceloně) Cena | 12 990 Kč (včetně letištních tax) | příplatek na jednolůžkový pokoj 2 100 Kč Fakultativně | půldenní výlet autokarem na Montserrat 750 Kč (min. 10 zájemců), komplexní pojištění včetně storna zájezdu za 29 Kč/den, transfer Brno – letiště – Brno za 500 Kč jedním směrem (min. 15 zájemců).

Program

Den 1: Odlet z Prahy nebo Vídně (bude upřesněno). Přílet do Barcelony, transfer autokarem do hotelu. Pro zájemce společná večerní procházka. Nocleh.
Den 2: Po snídani začneme poznávání katalánské metropole na Plaza de Colón s pomníkem Kryštofa Kolumba. Odtud vedou ulice Ramblas napříč starým městem, zvaným Barri Gotic s nejstaršími památkami – katedrála, radnice s gotickou fasádou, městské muzeum a palác Real Mayor, kde Isabela Kastilská a Ferdinand Aragonský přijali mořeplavce Kryštofa Kolumba po jeho prvním návratu z Ameriky. Odpoledne část města Montjuïc, která strmě stoupá od přístavu. V citadele je dnes vojenské muzeum, za návštěvu rozhodně také stojí Muzeum katalánského umění v Národním paláci. Návrat na ubytování, nocleh.
Den 3: Po snídani možnost výletu do nedalekého kláštera Montserrat, jednoho z nejvýznamnějších poutních míst v zemi. Podle legendy byl založen kolem roku 880, kdy zde byl pastýři znovu objeven obraz Panny Marie, přinesený do Barcelony svatým Petrem a ukrytý v 8. století během maurské invaze. Odpoledne návrat do Barcelony – prohlídka parku Güel od Antonia Gaudího. Večer individuální volno.
Den 4: Po snídani fakultativní výlet příměstským vlakem (45 min, cca 8 € tam i zpět) do oblíbeného letoviska Sitges s krásnými písečnými plážemi, živými restauracemi a pěkným historickým centrem. Koupání, volno. Návrat do Barcelony.
Den 5: Po snídani prohlídka nejoriginálnější stavby města – chrámu Sagrada Familia, nedokončeného díla Antonia Gaudího. Pro fotbalové nadšence možnost prohlídky Nou Campu – stadionu slavného klubu FC Barcelona a muzea klubu. V odpoledních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy nebo do Vídně. Po příletu možnost transferu do Brna, návrat ve večerních hodinách.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat