Vyhledat zájezd

Hotel Rafael Badalona

Španělsko, Barcelona

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Další názvy
Barcelona - Letecký Eurovíkend S Česky Hovořícím Průvodcem - Hotel Rafael Badalon
Počasí
17 °C - Jasno

Eurovíkendy

Ubytování

V hotelu Vám, krom jiného, budou k dispozici restaurace, bar a fitness. Pokoje jsou vybavené koupelnou, WC, satelitní TV, minibarem, klimatizací, trezorem a WiFi.

Popis

Barcelona je mnohem víc než jen Gaudí, tapas a fotbal. Přímořské město se skvělým jídlem, krásnými lidmi a ojedinělou architekturou. Kompletní balíček eurovíkendu do Madridu.

Poloha

Hotel se nachází v městské čtvrti Badalona na konečné linky metra L2 - BADALONA POMPEU FABRA. Od metra k hotelu cca 10 min. chůze. Metrem, bez přestupů, do centra cca 20 min. (Sagrada Familia, Plaza Catalunya). V okolí hotelu se nachází velké množství restaurací, barů a obchodů.

Barcelona
Barcelona je pulzující metropole, kde se střetává středověk s modernou, moře s horami, tradice s nejnovějšími trendy v architektuře, módě a designu. Velkým lákadlem je jméno světoznámého architekta Antoni Gaudího, jehož výtvory potkáte téměř na každém kroku. Nejvýznamnější stavbou je nedokončená katedrála Svaté rodiny Sagrada Familia. Navštivte známou ulici La Rambla s fantastickou atmosférou, s řadou pouličních umělců, živých soch v originálních kostýmech, secesní tržiště La Boquería, pověstnou operu Gran Teatre del Liceu a mnoho dalšího!

Stravování

Snídaně.

Program

1.den
Po příletu do Barcelony transfer do hotelu. Individuální program nebo možnost fakultativního panoramatického okruhu s českým průvodcem (exteriéry Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya...). Večer informativní schůzka s delegátem v lobby hotelu.
2.den
Po snídani informační schůzka v lobby hotelu. Dopoledne možnost procházky s českým průvodcem historickým centrem Barcelony v ceně zájezdu. V průběhu procházky uvidíme známý bulvár Las Ramblas, gotickou čtvrť, katedrálu La Seu, kouzelné náměstí Plaza del Rey, středověké uličky čtvrti El Born s překrásným svatostánkem Santa Maria del Mar. Odpoledne individuální program k návštěvě interiérů Gaudího paláců, nedokončené Gaudího katedrály Sagrada Familia nebo výjezd na kopec Tibidabo s nádhernými vyhlídkami na celou Barcelonu a okolí. Večer možnost individuální večeře v přístavu.
3.den
Po snídani možnost půldenního fakultativního výletu do Montserratu s českým průvodcem (katalánská národní hora cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025). Odpoledne individuální program.
4.den
Po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů průvodce. Individuální volno, transfer na letiště a odlet do Prahy.

Ostatní

Změna programu vyhrazena.

Fakultativní služby
a) Panoramatický okruh Barcelonou
V průběhu panoramatického okruhu Barcelonou uvidíte exteriéry známých památek jako je Plaza Espaňa, Montjuic, Olympijský přístav, Barceloneta, Park Guell, Sagrada Familia, Eixample, Passeig de Gracia, La Pedrera, Casa Batlló, Plaza Catalunya. To vše s podrobným výkladem česky hovořícího průvodce.
Kód:  S 72299A (minimální počet pro realizaci: 15).
b) Půldenní výlet do Montserratu
Navštivte s námi katalánskou národní horu cca 50 km severozápadně od Barcelony s klášterem z roku 1025. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce.
Kód: S 72299B (minimální počet pro realizaci: 15).
Balíček za zvýhodněnou cenu:
Kód: S 72299C Balíček A+B.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Barcelona nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat