Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Holiday Inn Bilbao

Španělsko, Bilbao

Strava Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 4 dny
Doprava Letecká
Počasí
21 °C - Jasno
21 °C - Jasno

Eurovíkendy

Ubytování

HOTEL HOLIDAY INN BILBAO NNNN Hotel se nachází v samotném centru Bilbaa, v blízkosti baziliky Begona. Hotel disponuje 200 pokoji, recepcí, konferenční místností, výtahem, WiFi zdarma. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, vanou nebo sprchou, fénem, setem pro přípravu kávy a čaje a TV. Snídaně formou bufetových stolů.

Program

1. DEN ve večerních hodinách přílet do Bilbaa a transfer do hotelu, ubytování, možnost zajištění večeře. 2. DEN po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program nebo dopoledne možnost fakultativního panoramatického okruhu Bilbaem s českým průvodcem. Odpoledne individuální program. 3. DEN po snídani informační schůzka s delegátem. Individuální program nebo možnost celodenního fakultativního výletu do San Sebestianu s českým průvodcem. 4. DEN po snídani check out a uložení zavazadel dle pokynů delegáta. Individuální program nebo možnost procházky s česky hovořícím delegátem v ceně zájezdu. Odpoledne transfer na letiště, ve večerních hodinách odlet do Prahy.
Změna programu vyhrazena.

Ostatní

BILBAO Jedno z neoblíbenějších a nejnavštěvovanějších měst v severním Španělsku. Stále více je pokládáno za město vzdělávání a kultury. Za návštěvu stojí světoznámá stavba Guggenheimova muzea, dále staré město které je pouze 20 minut od vyhlášeného muzea. Jste vyznavači gastronomie? Zajděte na náměstí Plaza Nueva a navštivte nedělní trhy s místními specialitami. A to není vše, v Bilbau na vás čeká mnoho dalších památek jako jsou například: majestátní divadlo Arriaga, kostel sv. Mikuláše či visutý most Puente Colgante de Vizcaya. Toto kosmopolitní město Vás zajisté uchvátí.
Fakultativní služby: A) Panoramatický okruh Bilbaem 950 Kč* poznejte hlavní město Baskicka s katedrálou sv. Jakuba a bazilikou de Bogoňa, exteriéry Guggenheimova muzea a spoustu dalšího. A to vše s česky hovořícím průvodcem. kód pro rezervaci S 28878A (minimální počet osob pro realizaci: 20) B) Celodenní výlet do San Sebastian 1 300 Kč* výlet do města gurmánů, kde uvidíte množství památek od baroka až po futurismus. Zřejmě nejvíce ceněnou stavbou je kostel Santa Maria del Coro a z moderního umění futuristická stavba Kursaal (dnešní kongresové centrum). Co byste si neměli nechat ujít, je místní tapas se sklenkou vynikajícího červeného vína z nedaleké oblasti La Rioja. Výlet se pořádá za účasti česky hovořícího průvodce. kód pro rezervaci S 28878B (minimální počet osob pro realizaci: 20) C) BALÍČEK ZA ZVÝHODNĚNOU CENU 2 100 Kč* balíček A + B kód pro rezervaci S 28878C * Cena za osobu při rezervaci před odletem z Prahy.

Popis

Letecký eurovíkend do Bilbaa - jedno z neoblíbenějších a nejnavštěvovanějších měst severního Španělska.

Tento hotel momentálně nenabízí žádné zájezdy.

Prohlédněte si ubytování v destinaci Španělsko v lokalitě Bilbao nebo podobné ubytování.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat