Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Garbi

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Hotel Garbi (hlavní fotografie)

37% sleva až

Strava All inclusive, Plná penze, Polopenze
Ubytování Hotel
Délka pobytu 3 dny, 4 dny, 5 dní, 6 dní, 7 dní, 8 dní, 9 dní, 10 dní, 11 dní, 13 dní, 15 dní, 16 dní, 17 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Garbi Park
Hotel Garbí Park
Cena za osobu od 1 310 Kč

Dostupných: 928 zájezdů Zobrazit zájezdy

Dovolená s dětmi

Popis

Hotel pochází z roku 1960. Objekt hostům nabízí celkem 195 pokojů. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna a bar. Je tady také hezká zahrada. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti. K nabídce patří i pokojová služba. Hosté mohou využít shuttleservis. Je možné zaplatit platebními kartami Visa a MasterCard.

Sport a zábava

Objekt má jeden venkovní a jeden dětský bazén. Na slunné terase jsou pro hosty připravená lehátka a slunečníky. V baru u bazénu lze koupit osvěžující nápoje. Hotel má v nabídce mnoho zábavních a sportovních aktivit, například stolní tenis, za poplatek pak kulečník. Pro dospělé je v objektu připraven zábavní program.

Ubytování

Pokoje mají koupelnu. K základnímu vybavení většiny pokojů patří i balkón, na kterém je možné odpočívat. Vybavení pokojů zahrnuje sejf. Komfortně vybavené koupelny mají sprchový kout.

Stravování

V objektu jsou na výběr tyto typy stravování - polopenze, plná penze a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Na přání je možné připravit dietní jídla. Hotel nabízí také drobné občerstvení. Na výběr jsou nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje.

Ostatní

Hotel pochází z roku 1960. Objekt hostům nabízí celkem 195 pokojů. Do jednotlivých pater lze vyjet výtahem. Je zde hotelový sejf a směnárna. Díky internetu, který je k dispozici ve společných prostorách, zůstanou hosté v kontaktu se světem. Nachází se zde několik stravovacích zařízení, například restaurace, kavárna a bar. Je tady také hezká zahrada. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Hosté mohou zaparkovat v garáži (za poplatek) nebo na parkovišti. K nabídce patří i pokojová služba. Hosté mohou využít shuttleservis.
GPS: 41.698898, 2.842490.

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat