Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Hotel Roger De Flor Palace

Španělsko, Costa Brava, Lloret de Mar

Strava Plná penze, Polopenze, Snídaně
Ubytování Hotel
Délka pobytu 8 dní, 10 dní, 13 dní, 15 dní, 17 dní
Doprava Autobusová , Letecká , Vlastní
Další názvy
Hotel Roger de Flor Palace
Cena za osobu od 8 990 Kč

Dostupných: 3 zájezdů Zobrazit zájezdy

Popis

Komfortní hotel 4* kategorie s příjemnou středomořskou atmosférou nabízí klientům recepci, Wi-Fi připojení zdarma, v rozlehlé zahradě panoramatickou sluneční terasu s bazénem a jacuzzi, slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, restauraci, bar u bazénu, stolní tenis, kulečník, animační programy.

Sport a zábava

TERASA S BAZÉNEM.
RESTAURACE A BARY.

Ubytování

2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou příjemně dekorovány, koupelna s WC, klimatizace, SAT-TV, telefon, fén, trezor za poplatek, balkon s bočním výhledem na moře.
2-lůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek jsou příjemně dekorovány, koupelna s WC, klimatizace, SAT-TV, telefon, fén, trezor za poplatek, balkon s bočním výhledem na moře.

Stravování

Polopenze formou bufetu.

Ostatní

Unikátní středomořská původní architektura, jedinečná klidná poloha a nádherný panoramatický výhled z terasy s bazénem. To vše v kombinaci s kvalitními službami znamená skvělou relaxační dovolenou.
Jedinečná architektura a atmosféra terasa s bazénem a panoramatickým výhledem autentické ubytování.
Terasa v zahradě s bazénem s panoramatickým výhledem na moře. K dispozici lehátka u bazénu a bar.
Hlavní restaurace podává místní a mezinárodní kuchyni formou bufetu. Další možností je restauarace a la carte na terase s výhledem na moře, bar u bazénu a bar v lobby.
DITĚ ZA MIMOŘÁDNOU CENU JIŽ OD 1990 KČ - letecké zájezdyPři rezervaci do 28.2.2016 1. dítě ve věku 2-12,99 let v doprovodu 2 dospělých osob získá ve vybraných termínech pobyt za mimořádnou cenu 1990 Kč.Dětská cena zahrnuje letenku včetně poplatků, transfer v místě, ubytování a stravování ve stejném rozsahu jako dospělí. Tuto nabídku nelze slučovat s žádnou jinou slevou (dospělé osoby platí katalogovou cenu). Počet míst je omezen. Podmínkou čerpání této slevy je rezervace a zaplacení zájezdu ve výši 50% do výše uvedeného termínu. SPECIAL OFFER – PARKING NA LETIŠTI ZDARMA – při rezervaci do 31.3.2016. DITĚ ZA MIMOŘÁDNOU CENU JEN 99 KČ - autobusové zájezdy1. dítě ve věku 2-12,99 let v doprovodu 2 dospělých osob získá ve vybraných termínech pobyt za mimořádnou cenu 99 Kč při rezervaci do 31.3.2016Dětská cena zahrnuje autobusovou dopravu, ubytování a stravování ve stejném rozsahu jako dospělí. Tuto nabídku nelze slučovat s žádnou jinou slevou (dospělé osoby platí katalogovou cenu). Počet míst je omezen. Podmínkou čerpání této slevy je rezervace a zaplacení zájezdu ve výši 50% do výše uvedeného termínu.SPECIAL OFFER – SVOZ U AUTOBUSOVÝCH ZÁJEZDŮ ZDARMA – při rezervaci do 31.3.2016.

Poloha

150 metrů od pláže v zahradě na kopci v poklidné části Lloretu 10 minut chůzí od mnoha obchodů, barů.
Hotel leží nedaleko centra Lloret de Mar v klidnější části na vyvýšeném místě s překrásným panoramatickým výhledem na moře. Hlavní pláž je vzdálena cca 150 metrů od hotelu (přistup po schodech).

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat